Головна Цікаво Навчання дітей англійської: поради для відповідальної мами

Навчання дітей англійської: поради для відповідальної мами

Кожній мамі хочеться, щоб її дитина була найкращою, в тому числі у вивченні іноземних мов. Тому найсміливіші мами починають наймати викладачів з англійської мови мало не з самого народження свого чада. Одночасно вони пропускають багато можливостей, які дозволяють організувати навчання дітей англійської прямо в домашніх умовах. Про які саме можливості йдеться нам розповіли викладачі школи Грін Кантрі для дітей.

Як організувати навчання дітей англійської вдома

Необхідно розуміти, що діти навчаються через гру. Тому не слід насильно саджати дошкільника або школяра за парту, а потім змушувати вивчати правила граматики англійської мови. Так не роблять навіть в мовних школах. Наприклад, в школі для дітей Green Country навчання проводиться в ігровій формі. І, як стверджують викладачі цієї школи, перетворити в ігрове навчання англійській можна будь-яке домашнє заняття:

  • приготування їжі – озвучуйте дитині назви інгредієнтів, процеси, які виконуєте, розповідайте англійською історії рецептів, стимулюйте дітей відповідати англійською;
  • купання у ванній – оскільки діти люблять брати з собою іграшки, стимулюйте навчання дітей англійської, розігруючи діалоги між гумовими качками і бегемотами;
  • прогулянки на вулиці – походжаючи по тротуару, разом розглядайте навколишню дійсність і озвучуйте англійські назви;

спів – замість дитячих пісень українською, вибирайте еквіваленти англійською мовою (аналогічно чиніть з дитячими віршиками).

Кращий спосіб навчання дітей – весела і захоплююча гра

Але один з головних секретів успіху в навчанні дітей англійської – це відсутність тиску. Неможливо насильно привити дитині любов до мови і навчання. Подібний підхід нерідко розвиває у дітей ворожнечу до школи і викладачам, якими б хорошими вони не були. Тому намагайтеся зробити так, щоб дошкільнята запам’ятовували іноземну мову не спеціально, а між іншим – в процесі гри.

Чи достатньо дитині домашнього навчання

Вдома з мамою дітям легко подолати страх перед англійською мовою, і почати вільно говорити на ній – навіть роблячи численні помилки. Але батькам складно дати весь арсенал знань, необхідний для спілкування з іноземцями, навчання в школі, і читання книг англійською мовою.

Тому найбільш оптимальний варіант – це поєднання курсів англійської мови, які розроблені спеціально для дітей, і спілкування англійською вдома. Завдяки такому підходу на заняттях викладач буде систематизувати знання учнів, а вдома ви допоможете їм повторити отриману інформацію, краще її запам’ятати.

Якщо ви уникаєте мовних курсів, тому що дитина і так постійно хворіє, подумайте про навчання в форматі онлайн. Завдяки онлайн-заняттям ваше чадо зможе відвідувати заняття, залишаючись вдома.