Головна Цікаво Навіщо і де купити регулятор росту рослин

Навіщо і де купити регулятор росту рослин

Історично нові технології дозволяли сільськогосподарської промисловості адаптуватися до попиту для підвищення продуктивності, і, на щастя, сільськогосподарські інновації продовжують підтримувати фермерів в їх зусиллях щодо підвищення врожайності більш прибутковим і стійким чином.

Регулятори росту рослин (PGR), часто звані гормонами рослин, представляють собою природні або синтетичні речовини, які використовуються для зміни росту і / або фізіологічних процесів рослини. Вони роблять це, виступаючи в якості «хімічних посередників для міжклітинної комунікації» в рослинах, до яких вони застосовуються

Особливості дії препаратів

PGR або розпорошуються на рослину, або наносяться на рослину або його насіння. Вони транспортуються по всій рослині через судинні тканини, звані ксилемою і флоемой, а потім вивільняються в клітинах-мішенях. Вони також можуть переміщатися між клітинами через плазмодесмати, які представляють собою мікроскопічні канали, які створюють шляху між клітинними стінками. PGR поділяються на п’ять основних груп: ауксини, гібереліни, цитокініни, абсцизовая кислота і етилен.

  • PGR змінюють рослини по-різному в залежності від того, до якої групи вони належать:
  • Ауксини. Клітини мають тенденцію до більш швидкого зростання в областях з високою концентрацією ауксина – зазвичай це кінчики пагонів і коренів. Ці PGR сприяють подовженню клітин і впливають на процеси вкорінення, реакції тропіків і розвиток нирок. Вони спускаються вниз від зростаючого кінчика, щоб придушити бічний зростання і підтримувати верхушечное домінування, при якому центральний стебло рослини сильніше, ніж його гілки.
  • Цитокініни регулюють ріст і розвиток рослин, сприяючи поділу клітин, відомому як цитокинез, і впливають на морфогенез, біологічний процес, який контролює розвиток форми рослини. Вони природним чином виробляються в коренях і просуваються вгору через ксилему, транспортну тканину судинних рослин, що сприяє латерального росту. Ауксини і цитокініни з’єднуються разом, щоб досягти балансу між зростанням центрального стебла і бічних гілок.
  • Гібереліни в основному сприяють подовженню стебла і стимулюють цвітіння, хоча вони впливають на інші процеси, такі як випадковий зростання кореня. Хоча існує більше 80 різних членів сімейства гиббереллинов, тільки гібберелліновая кислота (GA3) і GA4 + 7 використовуються в культурі рослинних тканин.
  • Абсцизова кислота або Abscisic Acid (ABA) регулює проростання насіння і відіграє значну роль в соматичному ембріогенезі, в якому рослина або ембріон штучно отримані з однієї соматичної клітини або групи соматичних клітин. Крім того, коли рослина піддається посухи, замерзання або забруднення навколишнього середовища, воно буде виробляти більше АБК, щоб регулювати реакцію рослини на брак води і стимулювати більш високий рівень поглинання з навколишнього ґрунту.
  • Відомий як гормон старіння і / або дозрівання, етилен не потрібно для нормального вегетативного росту. Однак він може впливати на розвиток коренів і пагонів і широко використовується в комерційних цілях, особливо для прискорення дозрівання плодів.

Компанія Грінторо пропонує широке розмаїття продукції для захисту сільськогосподарських культур і знищення різноманітних шкідників. В асортименті можна також знайти і регулятори росту.