Головна Цікаво Норкові шуби, пальта і кожушки від кращих хутряних салонів Києва

Норкові шуби, пальта і кожушки від кращих хутряних салонів Києва

Норкова шуба як і раніше є однією з найпопулярніших і бажаних шуб. Вона ніколи не вийде з моди, її популярність не впаде, тому що це завжди буде стильно і красиво. Може змінитися фасон, довжина шуби та інші критерії, але попит не впаде. Багато зараз в Києві замовляють професійний перешив шуби, щоб хутряний виріб відповідало сучасним модним хутряних трендів поточного року.

На ціну шуб з норки впливає не тільки колір (натуральний забарвлення або ж пофарбований), вартість хутра (хутро зі спинки або хвоста), але також і країна походження.

Купуючи шубу треба уважно її оглянути, оскільки завжди є ризик купити або старий хутро, носіння якого буде недовго радувати свого власника, або взагалі купити підробку з хутра більш дешевого. Зверніть увагу, що справжні вироби завжди відрізняються не повністю пришитою підкладкою, щоб покупець мав шанс переконатися в якості хутра, помацавши його зсередини. Пам’ятайте в руках і прислухайтеся до хутра, він не повинен мати тріщин і скрипіти. Також дивіться на колір всередині, сірий або брудно-жовтий відтінок повинен насторожити вас, оскільки у виробів нормальної якості колір повинен бути світлий і однорідний. Якщо ж підкладка у всіх місцях повністю вшита в виріб, значить, виробникові є що приховувати (або старий хутро, або неякісну вироблення). Якісний і дороге хутро норки буде служити вам не два-три роки, а мінімум п’ятнадцять, а при правильному зберіганні і всі двадцять років.

Самим бажаним хутром вважають хутро північноамериканської норки. Хутро дуже м’який на дотик і має темним відтінком. Також популярні хутра з блакитним відтінком, які отримали назву «сапфір», як правило, ці вироби з хутра фінської норки. Коричнева шуба зазвичай зроблена з російської норки, її відрізняє обсяг і досить густа шерсть, ціна на шубу щодо доступна.

Зустрічаються також яскраві кольори, але вони штучні, де нірку фарбують за допомогою різних технологій.

Крім того зараз проходить безліч тематичних виставок, де хутряні салони беруть участь. Не полінуйтеся і сходіть, впевнені, що ви підберете непогану шубу хорошої якості і за прийнятною ціною.

Можна також купити норкову шубу і через інтернет магазин, але тоді треба звернути увагу на наявність шоурума, де річ можна приміряти, помацати і переконатися, що норкова шуба належної якості.