Головна Цікаво Низинний торф для розсади від виробника ЖитомирТорф

Низинний торф для розсади від виробника ЖитомирТорф

Торф є корисним натуральним продуктом, який в процесі природного розкладання відмирає рослинності формує накопичення біомаси. Ключовими факторами освіту даної сировини є слабкий доступ до кисню і підвищені показники вологості. Незамінний в сільському господарстві речовина низинного походження утворюється на глибині боліт, озер і водоймищ протягом багатьох століть, накопичуючи за цей час величезна кількість гумінових кислот, мінеральних речовин і корисних Мікроеліменти.

Торф низинного походження – це абсолютно розклався продукт з темним відтінком, що має слабку кислотність і підвищену вологість, може добре вбирати воду, проте слабо її повертає, має схильність до заливання, злежується і утворює грудки. Компанія ЖИТОМИРТОРФ пропонує купити торф для розсади, городу та саду, а також різні торф’яні субстрати і суміші для теплиць і парників або для використання в інших цілях. Ознайомитися з широким асортиментом пропонованої продукції, і оформити доставку можна на офіційному сайті компанії, розташованому за адресою: https://ru.torf-zt.com/torf-selskoxozyajstvennyj/

Особливості низинного виду торфу

Після придбання низинного торфу обов’язково необхідно його залишити на провітрювання протягом декількох днів під відкритим небом, завдяки чому будуть вивітрені всілякі шкідливі для рослин речовини. Щоб приготувати якісний компост, торф сільськогосподарський низинний змішують з різними мінеральними речовинами, що дозволить істотно полегшити важку глинистий і піщаний грунт, проте найбільшу користь принести може низинний торф для розсади, завдяки таким важливим перевагам:

  • Торф’яної субстрат з вмістом низинного продукту, а також різних органічних і поживних мінеральних компонентів здатний істотно підвищити родючість і забезпечити сприятливий розвиток рослин. Це обумовлено великою кількістю азоту і підвищеним ступенем розкладання торфу, тому він є найбільш підходящим видом для вирощування розсади.
  • У низового торфу чудовий збалансований склад, проте рекомендується разом з ним вносити й інші речовини, регулюючи їх утримання під певні потреби кожного різновиду рослин.
  • Оскільки для сходів насіння вкрай необхідні повітря і вода, пухка структура є ідеальним варіантом для квітів і овочевих культур.
  • Поглинається торфом волога повільно віддається кореневій системі, проте не застоюється, так як всі надлишки випаровуються крізь пори волокон, додати піску або перліту не завадить.
  • Кислотність низинного торфу допустима для більшості рослин, а склад є практично стерильним. Відсутні всілякі хвороботворні мікроорганізми, личинки комах і бактерій, тому насіння і коріння надійно захищені від хвороби.
  • Низинний торф багатий органікою і повільно розпадається, тому грунт не нагрівається і дозволяє вбирати рослинам корисні речовини в найбільш зручній формі.
  • Торф для квітів і овочевих культур не містить токсичних речовин і важких металів, тому в вирощених продуктах відсутні нітрати, а плоди мають гарні смакові якості.

Процес вирощування розсади

З торфу виготовляють спеціальне торф’яні горщики, в яких досить просто і зручно вирощувати насіння для майбутніх овочів і квітів. Варто врахувати, що певні види рослин можуть погано переносити висадку у відкритий грунт, можуть поламатися тендітні коріння або можливі хвороби рослина. Завдяки горшочкам, які висаджуються у відкритий грунт разом з рослиною, такий ризик виключений, оскільки вони вільно розчиняються в землі, а рослини пускають свої коріння землю, до того ж забезпечується додаткова підгодівля без шкідливих домішок і безліччю поживних речовин.

Рослини цвітуть набагато швидше, так як стінки горщика добре пропускають повітря і утримують вологу, не руйнуючи при цьому міцну структуру ємності. Важливо вибрати торф’яні горщики з однаковим розміром, щоб можна було легко накрити плівкою ємності, забезпечивши оптимальний мікроклімат. Перед посадкою насіння ємність розмокає за допомогою органічних добрив, після чого просушується. Рекомендується зробити на дні горщиків невеликі отвори з метою вільного виходу коренів після пересадки.