Головна Цікаво Очаків і море – можливості для літнього відпочинку на Одещині

Очаків і море – можливості для літнього відпочинку на Одещині

відпочинок в Очакові
відпочинок в Очакові

З настанням літа виникає питання, де недорого і комфортно відпочити біля моря. А якщо у вас буде можливість познайомитися з історією міста, де ви хочете відпочити, в такому випадку вважайте, що ваш відпочинок вдався! Пропонуємо зануритись в історію і пам’ятки курортного міста Очаків, який розташований в Миколаївській області. Раніше тут знаходився морський порт, Очаків був містом-фортецею. На даний момент – це тихе рибальське, курортне містечко. На території Очакова в Чорне море впадає три річки: Дніпро, Кагула і Південний Буг. У готелях Очакова ви не побачите велику скупчення відпочиваючих як, наприклад, в Коблево. Очаків – невелике тихе курортне місто, де немає промислових закладів. Він вважається портовим містом, але, щоправда, не таке велике як, наприклад, Одеса. Уздовж узбережжя в Очакові ви зможете побачити багато красивих яхт, власники яких готові запропонувати вам екскурсії по морю, на острів Березань, на Кінбурнську косу.

Відпочинок в Очакові на морі чудово підійде як для дорослих, так і для дітей. У місті багато пляжів, В Очакові готелі розташовані на березі моря і з вікнами з видом на море. Для відпочиваючих різного віку власники готелів передбачили атракціони, дискотеки, музеї.

Приваблює відпочиваючих в Очакові море, пологі піщані береги, недорогі ціни. Очаків вважається курортним містом з багатими ресурсами мінеральних вод і лікувальних грязей. Більшість готелів Очакова пропонують послуги з оздоровлення організму. Наприклад, ви зможете підлікуватися, приймаючи протягом дня мінеральну лікувальну воду, або обертаючись в лікувальні грязі. Зверніть увагу, це платні процедури, або вже включені у вартість проживання в готелях Очакова.

Відпочинок в Очакові (готелі, бази відпочинку, пансіонати, міні готелі, приватний сектор) недорогий в порівнянні з відпочинком в Коблево. Ціни на житло найрізноманітніші, від недорогих (приватному секторі, на базах відпочинку), до дорогих (готелі Очакова, пансіонати з лікуванням). Ціна залежить від умов проживання.

Якщо хочете втекти від міської суєти, відпочинок на морі в Очакові https://borisfen.in.ua/pro-nas/ochakiv/, вам обов’язково сподобається. Ви будете оточені лісами, озерами, полями, лиманами, також вас обов’язково порадує той факт, що тут тихо і спокійно. Крім відпочинку на пляжі на морі Очакова, ви зможете насолодитися тутешньою природою, а також здійснити морську подорож по Ягорлицької затоки, побачити чайок, пеліканів, лебедів.

Вибираючи готелі в місті Очаків https://borisfen.in.ua/, зверніть увагу на близькість готелю до моря, наявність додаткових послуг, наявність оздоровчих процедур для лікування або профілактики захворювань.