Головна Цікаво Очищаючі маски для обличчя: принцип дії, види і вибір засобів

Очищаючі маски для обличчя: принцип дії, види і вибір засобів

Розширені пори – одна з найбільш поширених шкірних проблем. Найчастіше вона спостерігається у людей з жирною або комбінованою шкірою. Незважаючи на невеликі розміри пори постійно забиваються, що призводить до появи чорних крапок. Вони не тільки є косметичний дефект, а й можуть викликати неприємні відчуття, свербіж, запалюватися. Щоб підтримати здоров’я шкіри, поліпшити її зовнішній вигляд, варто використовувати засоби для очищення. На сторінці https://c4y.ua/lico/maski/ochishchayushchie/ представлені професійні маски, що відрізняються високою ефективністю, безпекою та комплексною дією.

Якими властивостями володіють сучасні очисні маски

Основний ефект будь-якої маски – усунення надлишків шкірного жиру, відмерлих частинок епідермісу і бруду з пор. Крім того, кошти даної групи стягують шкіру. Це сприяє зменшенню часу, скорочує їх видимість, знижує проникаючу здатність.

Мають маски і додатковим дією. Вони можуть рятувати від жирного блиску, регулювати водний баланс, тонізувати, зменшувати свербіж, освіжати. Деякі види мають протизапальний і антисептичний ефект, що дозволяє боротися з наслідками розширених пор. Випускаються вони різними брендами. На сайті Cosmetics For You представлені найбільш популярні торгові марки.

Як вибрати і використовувати очищаючі маски

Існує кілька різновидів очищувальних масок. Вони підбираються по спектру дії, типу шкіри, бюджету. Найбільш ефективні серед них:

Плівки. Гелева консистенція після нанесення «твердне». У процесі зняття плівки, що утворилася усуваються пробки і чорні точки. Шкіра стає гладкою, м’якою, матовою.
Глиняні. Іноді такі маски містять крупинки. Вони володіють м’яким абразивним дією.
Розігріваючі. Застосовуються перед пілінгом. Їх головна особливість полягає в попередньому розширенні пір для їх максимального очищення.
Тканинні. Відрізняються від інших способом застосування. Матеріал, просочений активно діючими речовинами, накладається на обличчя, потім також легко знімається. Тут не потрібні змивання, здирання.

Залежно від типу шкіри, використовувати очищаючі маски можна від одного разу на тиждень. Важлива систематичність, так як видимий ефект іноді досягається після курсу процедур, які тривають протягом місяця.