TWS навушники вже давно захопили ринок і стали самим популярним аксесуаром на цей час. Така популярність пояснюється досить просто, адже якщо дати користувачеві майже безмежний вибір моделей і показати наскільки зручно використовувати гаджети саме такого типу – вірогідність що він захоче його придбати дуже висока. Якось так і відбулося з TWS навушниками які на початку були лише аутсайдерами, а зараз стали справжнім лідером ринку навушників, випереджаючи всіх інших.
Knowledge Zenith S2 – це модель яка наробила галасу під час свого анонсу та залишила після себе розмиті відчуття. Для того, щоб зрозуміти, наскільки ж ця модель варта своїх грошей – я вирішив самотужки ознайомитись з нею та мені є що про неї розповісти.
Зовнішній вигляд та комплектація
Компанія Knowledge зарекомендувала себе як виробник відносно доступних навушників який в першу чергу налаштований на користувачів. Саме тому скільки б не коштували навушники компанії – в їх коробочці на користувача чекатиме набір з декількох амбушур або невеликий чохол. Knowledge Zenith S2 не стали виключенням, адже розпаковуючи їх я знайшов одразу два набори амбушур різних розмірів.
Крім амбушур в упаковці разом з навушниками у кейсі на мене чекав зарядний пристрій з Тайп-сі, що досить дивно враховуючи скільки коштує ця модель. Для порівняння більшість бездротових навушників на ринку зараз досі пропонують застарілі роз’єми.
Що ж стосується зовнішнього вигляду самих навушників – вони виготовлені з глянцевого пластику середньої якості, що відчувається одразу як тільки береш їх до рук. Корпус кейсу виготовляють з матового пластику, але рівень якості матеріалів такий самий як і у самих навушників. Можна сказати що ці навушники приємно тримати у руках, але на жаль якогось тактильного екстазу вони подарувати неспроможні.
Принцип керування
У Knowledge Zenith S2 реалізована система тапів, тобто кожна окрема дія має свою власну кількість тапів. Так, наприклад, для того, щоб запустити наступний лік вам необхідно зробити два тапи по правому навушнику. Якщо потрібно повернутися – два тапи по лівому навушнику. Сенсор у Knowledge Zenith S2 середньої чутливості, що можна сказати вже мейнстрімно для навушників цього цінового діапазону.
Автономність
Окремий пункт це автономність цієї моделі, вона складає приблизно 4 години. На жаль у Knowledge вирішили не встановлювати великий акумулятор у Zenith S2, тож скоріш за все користувачеві доведеться заряджати свої навушники як мінімум раз на день.
Якість звуку
Що стосується звуку – ця модель залишила в мене приємні спогади. Звісно, як і у більшості конкурентів у цій моделі акцент зроблений саме на низькі частоти. Вони виразні, енергійні, але при цьому не намагаються поглинути всі інші.
Середні частоти приємно вразили, адже помітно відрізняються від того що можна отримати у конкурентів. Це той випадок коли досить доступні навушники пропонують максимально не синтетичне звучання.
Високі частоти стали відкриттям, адже це саме той випадок коли “арматурка” себе виправдала. ВЧ у цих навушниках досить чіткі, не створюють зайвого шуму, а під час їх прослуховування не виникає бажання відразу зняти навушники, отже з ним все добре. Водночас далеко не весь аудіо контент ці навушники спроможні програти якісно, якщо мова про ВЧ. Тож перед придбанням раджу впевнитися в тому що ці навушники можуть впоратися з вашим музичним смаком.
Підбиваючи підсумки можу сказати що Knowledge Zenith S2 гідні вашої уваги, але з деякими нюансами. Придбати дану модель з доставкою ви можете на сайті https://soundmag.ua/. Також ви можете відвідати один з офлайн магазинів задля того, щоб особисто впевнитися що ця модель створена саме для вас.