Головна Цікаво Олександр Ганущин бере участь у міжнародному форумі «Європа – Україна»

Олександр Ганущин бере участь у міжнародному форумі «Європа – Україна»

Упродовж 24 – 25 січня у польському Ряшеві (Жешув) під гаслом «Україна після 2019 року: скільки змін, скільки продовження» триває XII форум «Європа – Україна». Участь у заході бере голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

На форумі – 800 учасників з України, Польщі та інших країн Східного партнерства, ЄС та США, включаючи членів уряду, політиків, бізнесменів, регіональних чиновників, представників міжнародних організацій та аналітичних центрів.

Як розповів очільник облради, цього року форум «Україна – Європа» започаткував нові формати роботи, зокрема стратегічної гри. «Експерти з різних країн у межах визначених ключових параметрів обговорюють шляхи виходу з ситуації, моделюють дипломатичні зусилля, безпекову роботу та гуманітарні ініціативи. Вважаю, що подібні обговорення є важливими з багатьох точок зору, тому дякую організаторам форуму за новий підхід», – зауважив Олександр Ганущин.

Виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин під час дискусійної панелі «Культурна спадщина як чинник розвитку прикордоння» представила ініціативи Асоціації у галузі культурної спадщини. «Переконана, що з малих кроків ініціативних громад, узгоджених дій карпатських регіонів щодо підтримки спільних проектів у сфері культурної спадщини ми дійдемо до створення конкурентоспроможних пропозицій, які приваблюватимуть до Українських Карпат дедалі більше відвідувачів», – наголосила вона.

Варто додати, що головна тема ХІІ Форуму – продовження реформи та модернізації України в ситуації можливих змін у вищих ешелонах влади в Києві в результаті президентських і парламентських виборів, запланованих на 2019 рік.

Учасники обговорюють, які наступні кроки повинні зробити Київ та його західні партнери для забезпечення подальшого розвитку країни та інтеграції з європейськими та євроатлантичними структурами.

Також значну увагу фокусують на протидії гібридній війні, економічній співпраці, реформах, трудовій міграції тощо.

Крім того, в рамках форуму відбудуться презентації 10 регіонів України й окремих секторів економіки країни, а також фотовиставка, присвячена подіям війни Росії проти України.