Головна Цікаво Оренда батутів для корпоративу в Києві

Оренда батутів для корпоративу в Києві

Як організувати веселий і незабутній корпоратив при мінімальному бюджеті? Ресторани, ситна їжа, запрошені артисти – все це набридло за час зимових свят, тому пропонуємо зібрати офісних трудяг і вивезти весь колектив на природу. Соковитий шашлик, спортивні ігри, веселі конкурси – що ще потрібно для перезавантаження мозку і хорошого відпочинку!

А щоб спростити собі задачу, орендуйте на корпоратив надувні батути в київській компанії Козирний Туз. Дорослі серйозні клерки в душі залишаються маленькими непосидами, тому із задоволенням скористаються можливістю «відірватися» від душі і пострибати на надувному батуті.
Вибираємо надувний батут для корпоративу

В наявності у Козирного Туза багато тематичних конструкцій для веселих ігор, комічних конкурсів і командних змагань в дусі «хто кого». Найчастіше батути викликають захват у молодих співробітників, але буває, що і колеги старшого віку охоче приєднуються до веселій забаві. Підняти собі настрій, весело провести час, та ще й потренувати м’язи – що може бути краще для офісних працівників, які ведуть сидячий спосіб життя.

Якщо колектив великий, ідеально вибрати батути, які передбачають командні ігри. Так вдасться задіяти максимум учасників – ніхто не буде нудьгувати.

Як варіант можна орендувати атракціони:

  • Бої гладіаторів, Дідів Морозів чи Сумо – що сподобається вашим співробітникам?
    Командні штани, лижі або гусениця – яка команда виявиться кмітливі і прийде першої до фінішу?
  • Літаючі гроші, твістер або Дарст – чіткість і спритність важлива не тільки в бізнесі!

Ще більше цікавих ідей для проведення корпоративу ви знайдете на офіційному сайті компанії – орендувати надувні батути можна на кілька годин, день або кілька днів. Тут все залежить від масштабності корпоративу і вашого бюджету. До речі, за цінами тут все цілком доступно, особливо в порівнянні з аналогічними київськими компаніями!

Вироби максимально мобільні, їх легко транспортувати, просто встановлювати і демонтувати. При замовленні конструкції узгодьте час доставки і монтажу. Вибрані атракціони доставлять за вказаною адресою, дадуть короткий інструктаж і допоможуть із збіркою. Перед установкою все батути проходять перевірку на міцність і справність, тому про безпеку можна не турбуватися.

Запрошуємо перейти на офіційний сайт компанії Козирний Туз – вас чекає багато цікавого, в тому числі знижки та накопичувальні бонуси.