Головна Цікаво Оригінальні акценти в інтер’єрі

Оригінальні акценти в інтер’єрі

Декоративний елемент, який використовується в інтер'єрі не надто часто – колони. Часто ми просто не знаємо, де їх краще всього розмістити, щоб не порушити гармонію в оформленні приміщення.

Насамперед, колони є незмінним атрибутом класичної архітектури, тому нерозумно буде застосовувати їх в сучасному інтер'єрі. У давнину вони вживалися як несучі елементи, але сьогодні вони втратили цю функцію, і застосовуються як декоративний елемент.

Важливий момент, який потрібно враховувати всім, хто бажає декорувати приміщення з допомогою колон – до цього повинні розташовувати габарити приміщення. У маленькій квартирі колони, по-перше, будуть красти зайву житлоплощу, по-друге, будуть виглядати безглуздо.

При виборі матеріалу слід враховувати особливості і специфіку приміщення. Наприклад, в спальню цілком можна вибрати колони з пінополіуретану, тоді як для вітальні знадобиться більш міцний матеріал, наприклад, бетон.

Крім прямої, декоративної, функції, вони можуть застосовуватися і для цілком практичних цілей. Приміром, скорегувати непропорційне приміщення, замаскувати несучі конструкції або комунікації. Вельми затребуваними залишаються колони для зонування простору. Подібних прикладів безліч, наприклад, з допомогою колон можна обвести обідній простір, відокремивши його від решти кімнати. Група колон допоможе позначити вхід у приміщення.

Якщо ви хочете використовувати колону тільки в декоративних цілях, її можна встановити в кутку, щоб заповнити порожній простір. В такому випадку вона стане чудовою опорою для вази з квітковою композицією або античної статуетки.

Якщо ви знаходитесь в пошуках цього предмета для оформлення інтер'єру, в магазині Декор Шоп декоративна колона представлена в широкому асортименті. Наприклад, фабрика Capanni виробляє відмінні колони з натурального дерева, які будуть відмінним доповненням до класичного інтер'єру.

Цінителі ексклюзивного декору оцінять виробництва Delta Ceramiche, які створюються з кераміки, розписуються вручну рідким золотом. Для інтер'єру, оформленого в світлих тонах, можна вибрати колону, виконану в пастельній кольоровій гамі, декоровану флористичним малюнком.

Вибирайте будь колони, які відповідають вашим смакам, а ми гарантуємо швидку доставку.