Головна Цікаво Особливості нотаріального посвідчення угод з нерухомістю

Особливості нотаріального посвідчення угод з нерухомістю

155

Практично кожен з нас хоч раз у житті зіштовхується із ситуацією, коли потрібно купити або продати квартиру, земельну ділянку або будинок. Для більшості із людей операція купівлі-продажу здається складною. Проте якщо ваша нерухомість знаходиться у Дрогобичі або Дрогобицькому районі, з будь-яким питанням щодо оформлення купівлі-продажу будинку або іншої нерухомості вам зможе допомогти нотаріус у Дрогобичі https://нотаріус-дрогобич.укр. Також ви можете звернутися до цього фахівця у разі, якщо вам потрібно здійснити оформлення договору дарування частини квартири або ж іншого виду нерухомості. Звичайно, звертатися варто лише до кваліфікованих фахівців. Враховуйте, що ціна на послуги нотаріуса буде залежати від рівня складності робіт, швидкості їх виконання, а також від кваліфікації такого фахівця.

Що може відноситись до об’єктів нерухомості?

Перш за все, давайте з’ясуємо, що відноситься до об’єктів нерухомості. Сюди відносяться земельні ділянки, приватні будинки, квартири, а також інші будівлі та споруди, які безпосередньо пов’язані із землею, тобто переміщення яких фактично є неможливим.

Якщо у вас виникають додаткові питання щодо процедури купівлі-продажу нерухомості в Дрогобицькому районі, ви можете звернутися за безкоштовною консультацією до нотаріуса онлайн або безпосередньо відвідати нотаріуса у Дрогобичі та з’ясувати усі деталі цієї процедури.

Навіщо звертатися до нотаріуса?

Згідно з чинним українським законодавством, договори купівлі-продажу об’єктів нерухомості, які ми перераховували вище, обов’язково укладаються у письмовій формі та потребують нотаріального засвідчення. Виняток становить лише те майно, яке перебуває у податковій заставі.

До нотаріуса звертаються, щоб отримати певні гарантії. Нотаріальне посвідчення правочину означає перевірку законності угоди, в тому числі, наявності у сторін права на її вчинення. При посвідченні угоди фахівець ретельно досліджує всі факти і документи, необхідні для успішного здійснення нотаріальної дії. Тому звичайно варто обирати найкращого фахівця.

Скільки буде коштувати посвідчення такої угоди?

Вартість послуг буде залежати від багатьох чинників – це і кваліфікація спеціаліста, і терміни виконання послуги, рівень її складності тощо. Ціни на послуги нотаріуса https://нотаріус-дрогобич.укр/послуги/ ви можете уточнити на цьому сайті. Також ви можете дізнатись скільки коштує довіреність у нотаріуса. Звертайтеся за послугами лише до перевірених кваліфікованих фахівців!