Головна Цікаво Особливості оренди автомобілів у компанії «Укр-Прокат»

Особливості оренди автомобілів у компанії «Укр-Прокат»

Практично кожній людині потрібен автомобіль, але не всі відчувають потребу в ньому настільки, щоб робити дорогу покупку

Адже в такому разі необхідно подбати про місце для паркування, займатися обслуговуванням та й вартість бензину зростає з кожним днем. Якщо транспортний засіб потрібно лише кілька днів на місяць, машину вигідніше взяти в оренду. Представник компанії передає у користування справну машину з повним баком у зручному для клієнта місці.

На сайті компанії представлені транспортні засоби, які можна взяти на прокат. У наявності автомобілі різних марок та класу. Вартість залежить від типу авто, кількості днів оренди, супутніх послуг. Менеджер надасть безкоштовну консультацію щодо технічних показників машини, яку можна замовити на сайті.

Компанія «Укрпрокат» працює за попередньою бронею і також готова швидко надати машину клієнту, якщо вона йому потрібна прямо зараз. Налагоджена система прийому замовлень дозволяє задовольнити потреби всіх замовників. Постійні клієнти відзначили пунктуальність та високу якість обслуговування. Співробітники без запізнень привозять автомобілі клієнтам. Усі транспортні засоби у бездоганному технічному стані, оскільки систематично проходять перевірку на СТО. Якщо в процесі експлуатації виявилися проблеми, достатньо зв’язатися з менеджером, і він організує заміну машини.

Яка вартість прокату авто в «Укрпрокат»

Компанія пропонує кілька варіантів оренди транспортних засобів: за добу, кілька днів, місяць. Для кожного окремого випадку передбачено умови оренди. До укладення договору менеджер пояснив кожен пункт контракту. Клієнти захищені, оскільки договір визначає їхні права та обов’язки. Вартість прокату автомобіля стартує від 18 дол. на добу. Клієнти можуть замовити додаткові послуги:

  • дитяче автокрісло;
  • GPS-навігатор;
  • автомобільний бокс;
  • зарядний пристрій для мобільного;
  • тримач для телефону;
  • підключення до Wi-Fi.

Для кожного транспортного засобу на сайті вказано опис: тип коробки передач, об’єм двигуна, наявність кондиціонера, тип палива та ін. Кнопка «Бронювати» перенаправляє на коротку заявку. Необхідно вказати місце подачі та повернення, кількість днів оренди, вибрати можливість страхування та додаткових послуг. Після підтвердження броні, менеджер зв’яжеться для уточнення додаткових питань.