Головна Цікаво Особливості ремонту квартир в Києві від компанії NewStroy.

Особливості ремонту квартир в Києві від компанії NewStroy.

Майже кожна людина хоч раз у житті стикається з необхідністю робити ремонт. Багато хто згадує облаштування особистого простору з жахом, адже це довгий, копіткий процес, що потребує спеціальних знань та досвіду. Щоб ремонт відповідав очікуванням, варто довіритись професіоналам. Компанія NewStroy виконує ремонтні роботи у Києві різної складності.

Скільки коштують послуги майстрів NewStroy

Вартість ремонтних робіт складається з кількох факторів: типу робіт, попереднього стану приміщення, необхідності використання послуг дизайнера, ціни матеріалів. У NewStroy середня вартість ремонту квартири за квадратний метр становить 3000 грн. за квадратний метр. Компанія пропонує кілька типів ремонту з різною ціною. Таким чином, скористатися послугами фахівців зможуть люди з різним рівнем прибутку.

Серед споживачів найбільшою популярністю користуються капітальний та ремонт «під ключ» у новобудові. У вартість включено заміну або проведення електромереж, системи водопостачання, штукатурні, гіпсокартонні, малярські роботи. Ремонт можна замовити для новобудови, хрущовки, приватного будинку. Замовники можуть самостійно купити будматеріали або довірити підбір матеріалів фахівцям NewStroy. Це дозволить заощадити час та насолодитися вже готовим ремонтом.

На сайті компанії представлені зразки виконаних замовлень. Дізнатись вартість ремонту просто: для цього необхідно скористатися формою-калькулятором. Остаточну вартість робіт вкажуть фахівці після створення кошторису.

Переваги ремонту «під ключ»

Виконання ремонтних робіт з нуля до повного завершення допомагає заощадити час та кошти замовника. Дизайнери складуть проект, що допоможе візуалізувати майбутній інтер’єр. Крім цього, клієнти NewStroy отримують:

  • Якість. Для ремонту типу під ключ вибирають тільки якісні матеріали. У будівельній бригаді працюють кваліфіковані електрики, сантехніки, маляри. Вони проведуть комплекс робіт, дотримуючись стандартів якості.
  • Створення функціонального простору, сучасного ремонту, який буде актуальним багато років. Дизайнери проаналізують колірну гаму, підберуть меблі та аксесуари, які підкреслять переваги планування. Є можливість перепланувати приміщення, щоби отримати більше корисного простору.
  • Упорядкування договору, дотримання бюджету замовника. Непередбачені зміни до бюджету вносять після погодження з клієнтом.

Отримати безкоштовну консультацію просто, замовивши дзвінок від менеджера. Залишити заявку на виконання ремонту можна на сайті.