Головна Цікаво Особливості та переваги водостічних систем Руккі

Особливості та переваги водостічних систем Руккі

Приватний будинок не може існувати без надійної водостічної системи. Металеві водостоки також виконують естетичну функцію

Щоб будинок виглядав презентабельно, потрібно вибрати конструкції, що будуть гармоніювати з його дизайном. Водостічні системи від фінського бренду Ruukki відрізняються надійністю, довговічністю та ерасивим видом. Купити різноманітні види конструкцій можна у магазині Руккі Україна. Інформацію про всі типи водостічних систем можна знайти у каталозі www.ruukki.com. Консультації надають за номером телефону, вказаним на сайті.

Першочергово системи водовідведення Руккі застосовували в Скандинавії, яка характеризується суворим кліматом. Конструкції виготовляють з урахуванням таких погодних особливостей регіону. Водостічним системам Ruukki притаманні міцність та надійність. Це забезпечується двостороннім полімерним покриттям, що додає витривалості конструкції навіть у суворому кліматі.

До основних плюсів продукції Ruukki відносять:

 • Власне виробництво, що відповідає строгим вимогам європейського стандарту.
 • Для конструкцій використовують гарячеоцинковану сталь, що має товщину від 0,6 мм.
 • Особлива стійкість забезпечується шару цинку (275 грамів на квадратний сантиметр).
 • Використання інноваційного покриття GREENCOAT RWS, що забезпечує додаткову міцність конструкції.
 • Стійкість водостічних систем до перепадів температур.
 • Немає потреби у порошковому фарбуванні обладнання.
 • Гарантія продукції до 30 років.
 • Виготовлення систем відповідно до скандинавських систем екологічності.

Дизайн усіх конструкцій продуманий, що дозволяє просто та без зайвих зусиль здійснити монтаж. Кожен екземпляр системи має заводське маркування, завдяки чому їх просто відрізнити від підробок. На складі присутня вся продукція, тому не потрібно очікувати на появу потрібної системи.

Різновиди водостічних систем Ruukki

Усю продукцію Ruukki можна поділити на три категорії.

 1. Кругла водостічна система. Підходить для одноповерхових та двоповерхових приватних будинків, комерційних, сільськогосподарських, промислових приміщень.
 2. Квадратна водостічна система. Має естетичний вигляд, застосовується дизайнерами для створення оригінальних помешкань.
 3. Прихована водостічна система. В таких конструкціях жолоб вмонтований в корпус будинку. Маскуючий каркас є єдиним видимим елементом конструкції. Є можливість вибрати водостічну систему у різному кольорі.

На сайті є онлайн-калькурятор, що дозволяє самостійно порахувати приблизну вартість встановлення покрівлі, включно з водостічною системою.