Головна Цікаво Перевага декоративних панелей

Перевага декоративних панелей

Дизиони

Одним з найбільш цікавих і практичних варіантів оформлення ексклюзивного дизайну інтер’єру є застосування декоративних стінових панелей. Для вітчизняного ринку м’які панелі з еко-шкіри є справжньою новинкою, в той час як в розвинених країнах Заходу цей матеріал знайшов широке застосування ще з десяток років тому.

Розкішний і стильний зовнішній вигляд, широкий вибір кольорів і фактурних малюнків, а також відмінні експлуатаційні якості шкіряних облицювальних панелей відкривають широкі можливості для створення по-справжньому ексклюзивного і унікального дизайну житлового або комерційного приміщення.

Особливості та переваги

Для більшості людей, перевага декоративних панелей полягає не тільки в красі: матеріал готовий до монтажу відразу після покупки, для установки не потрібно застосовувати спеціалізовані інструменти, вибудовувати обрешетування або використовувати кріпильні елементи. Панелі кріпляться до стіни за допомогою спеціального клею або «рідких цвяхів», монтаж відрізняється безшумністю і чистотою, укладання проводиться протягом кількох годин.

Лицювальні декоративні панелі з натуральної шкіри представляють собою просту конструкцію з чотирьох шарів:

Тверда основа з полівінілхлориду;

Об’ємний шар еластичного пінополіуретану;

Декоративна оббивка з еко-шкіри;

Мінеральне захисне покриття.

Жорстка основа з ПВХ забезпечує ідеальне зіткнення панелі з поверхнею, шар спіненого поліуретану надає панелі стійкість до механічних впливів і пошкоджень за рахунок еластичності, а покриття шкіри мінеральними сполуками надає їй вогнетривкі, водостійкі і звукоізоляційні властивості.

Всупереч поширеній думці про обмеження у формі панелей, далеко не завжди їх роблять у вигляді плиток: в залежності від побажань замовника, виробники можуть надавати матеріалу практично будь-який вид. Укладання панелей може бути як вертикальною, так і горизонтальною, на стиках стін і стель, а також при наявності перекриттів неправильної форми, можуть застосовуватися стилізовані трикутники і багети.

Dizioni Decor – м’які панелі від вітчизняного виробника

Сучасні виробники стінових панелей пропонують клієнтам широкий асортимент оздоблювальних матеріалів в різної цінової категорії. Одеська компанія Dizioni Decor – один з провідних вітчизняних постачальників якісних облицювальних панелей з натуральної шкіри, пропонує до уваги дизайнерів і клієнтів широкий асортимент облицювальних панелей, виконаних в повній відповідності з найвищими європейськими стандартами якості.

Панелі, представлені в каталозі сайту http://dizionidecor.com.ua здатні конкурувати з продукцією кращих виробників світу за рахунок:

Вишуканого зовнішнього вигляду;

Широкий асортимент розмірів, забарвлень, фактур;

Застосування сертифікованих матеріалів найвищої якості;

Практичності і простоти монтажу/демонтажу;

Ідеального співвідношення ціни і якості готової продукції.

Постійна співпраця з Dizioni володіє масою переваг як для індивідуальних покупців, так і для великих ремонтно-будівельних та дизайнерських компаній. По-перше, варто виділити стабільно високу якість продукції. Важливим нюансом є постійна наявність всіх серій і моделей облицювальних панелей, представлених на сайті. Професіоналізм і колосальний досвід співробітників сприяє грамотному консультування покупців з приводу того чи іншого типу панелі, особливостей монтажу і нюансів догляду за матеріалом.

Постійним покупцям пропонується гнучка система бонусів і знижок, що є перевагою для дизайнерів, що спеціалізуються на створенні унікальних і ексклюзивних інтер’єрів житлових і комерційних приміщень. Розбавте сірий і нудний інтер’єр вишуканими стіновими панелями Dizioni, замовивши їх прямо зараз!