Головна Цікаво Переваги придбання автомобіля в США та доставки в Україну

Переваги придбання автомобіля в США та доставки в Україну

Ретельно підходять до вибору моделі. Адже для багатьох машина купується на роки, а не кілька місяців. Хороший варіант заощадити – купити авто зі США. Економія сягає і 40 %. При цьому покупець стає власником унікального автомобіля, що продається лише в Америці. Тут багато таких машин створених виключно для американців.

Купівля старого автомобіля теж може бути вигідною

За океаном водії ставляться до машин простіше. Це не предмет розкоші чи хвастощів. Насамперед, автомобіль влаштовує характеристиками, необхідний роботи чи реалізації інших цілей, є засобом пересування.

Оскільки американці звикли до комфорту, безпеки і надійності обраного транспорту, міняють машини вони часто. Весь час хочуть сидіти за кермом новинок. Так, на аукціони і потрапляють практично нові авто з мінімальним пробігом.

Незалежно від пробігу автомобіль із США все одно у кращому технічному стані, ніж аналогічний варіант на вітчизняному ринку. Та й вартість кардинально відрізняється. Американські авто коштують у кілька разів дешевше. Покупцеві доведеться сплатити і додаткові витрати. Але він все одно заощадить до 40%.

Унікальний автотранспорт з Америки

Багато моделей ніколи не продавалися в Європі та Україні. Просто так українцям їх купити неможливо – лише аукціони США. Тут величезний асортимент автотранспорту, властивий виключно американцям. Такі авто одразу ж виділятимуться в Україні та привертатимуть до себе увагу інших водіїв та пішоходів:

маслкари;
модифікації, розроблені виключно ринку США;
пікапи;
американська класика;
мототранспорт, водний транспорт.

Більшість автомобілів виставлено на продаж із невеликими пошкодженнями. І ціна тому така копійчана буквально. Через це і вигода навіть при розмитненні, аукціонному зборі та доставці зі Штатів. На машини чекають близько 1,5 місяців.

Чи можна придбати автозапчастини на автомобілі з Америки без проблем?

Незважаючи на японську надійність та високі технології. А також педантичність німців та їх підхід до виробництва авто, американці гідно конкурують із провідними автовиробниками світу та пропонують відмінні автомобілі. На авто зі США їздять у багатьох країнах. Їх обслуговують та ремонтують в автосервісах України.

Якщо потрібно автозапчастини, краще орієнтуватися на оригінали. Високі ціни цілком відповідають неперевершеній якості, і автолюбителі це знають. Немає нічого кращого за оригінальні комплектуючі, які інтернет-магазин запчастин Massive.ua допоможе купити без націнок та переплат.