Головна Цікаво Переваги та недоліки матових стель

Переваги та недоліки матових стель

Коли справа приходить до ремонту приміщення, людині деколи складно визначитися з матеріалами, адже асортимент будівельних та дизайнерських рішень величезний

Вибираючи між глянсовою і матовою фурнітурою для стелі, важливо врахувати переваги та недоліки кожної з них.  Розрахувати вартість покриття можна на сайті за допомогою спеціального калькулятора.

Матові стелі відмінно маскують підвісну конструкцію, особливо якщо стеля білого кольору. Такий тип стелі сподобається людям, які люблять більше вільного простору, конструкція «не тисне», не викликає дискомфорту. Матові кольорові стелі вносять родзинку в дизайн приміщення. Перевагами такого полотна вважається:

  • Можливість повністю замаскувати будь-які недоліки стелі: тріщини, плями, облуплена фарба та ін.
  • Вирівнювання стелі (актуально для старих будинків).
  • Хороший спосіб приховати комунікаційні мережі (кабелі або шнури).
  • Матове полотно набуває початковий вигляд після підтоплення, на полотні не утворюються плями.
  • Можливість ідеально рівно вирівняти стельову поверхню (за допомогою однієї штукатурки впоратися досить складно).

До плюсів матового полотна варто віднести повністю екологічний матеріал виготовлення, воно не містить шкідливих для людини компонентів, стійке до механічних пошкоджень (набагато більше глянцевого). Натяжні матові стелі мають термін служби до 20-30 років, при тому, що конструкція не втрачає початкового вигляду.

Мінусом матового натяжної стелі є те, що його легко пошкодити гострим предметом, наприклад, при чищенні або установці карниза. Також неможливо змінити колір полотна, доведеться точно вибрати відповідну колірну гамму перед установкою.

Вартість матового підвісної стелі в магазині Altior

Приблизну вартість підвісної стелі можна визначити на сайті, використовуючи калькулятор. Необхідно ввести параметри: площа, тип, фактуру, тип освітлення, вказати контактні дані для відправки результату. Але все одно вартість буде орієнтовною, точна ціна визначається індивідуально після вимірів стелі майстрами. Береться до уваги площа, висота приміщення, кількість кутів і ін. Характеристики.

Викликати замірника і отримати консультацію просто на сайті, заповнивши коротку заявку.