Головна Цікаво Перші ознаки вагітності

Перші ознаки вагітності

Мабуть, найщасливіший період у житті будь-якої жінки – це вагітність. У цей час майбутня мама не тільки відчуває себе маленькою частиною величезного кола життя, але й на підсвідомому рівні знає про свій особливий зв'язок з космосом.

Багато хто мріє відчути радість материнства, а коли стається така нагода, починають гадати, чи то справді так? З метою дізнатися все про первинні ознаки вагітності дівчата бувають на різних тематичних сайтах та форумах, наприклад, на відомому порталі svitmam.ua.

Ми розповімо про перші ознаки вагітності – за якими факторами можна діагностувати в себе вагітність ще до прохождення тесту або аналізів. Може статися і так, що жодна ознака не проявить себе на ранньому терміні, але це скоріш за все виключення, аніж частий випадок.

Звичайно, найбільш вірогідною та достовірною ознакою вагітності є відсутність менструацій. Проте, якщо невелика затримка для тебе справа нормальна, то непокоїтись, скоріш за все, не варто. У разі, якщо затримка продовжилась надовше, ніж тиждень, обов'язково слід звернутись до лікаря. Навіть якщо ти не вагітна, затримка може бути ознакою проблем зі здоров'ям. Відсутність менструацій у вагітної жінки зумовлена змінами у гормональному фоні. Гормони, що виплескуються в великих кількостях, можуть вливати на настрій жінки. Саме тому надмірна емоційність і дратівливість вважають найбільш упізнаваними первинними ознаками вагітності.

Наступна ознака – змінення кольору та розміру сосків. Вони можуть збільшитись за змінити колір зі світлого на темно-коричневий.

Базальна температура – ще один можливий індикатор вагітності. Спеціалісти стверджують, що під час запліднення та закріплення плоду в матці температура тіла жінки може підвищитись на 1-2 градуси. Швидше за все, це пов'язано зі збільшенням об'єму крові в організмі і прискорення її руху судинами.

Якщо ти помітила за собою зміни у смакових вподобаннях або тебе почали дратувати раніше звичні запахи, це теж є можливою ознакою вагітності. Спричиняється така поведінка загостреною роботою рецепторів. А називається це явище токсикозом. Під час токсикозу жінка може відчувати не лише відразу (або непомірну жагу) до певних видів їжі та запахів, але й переживати напади нудоти та блювання, підвищене слиновиділення тощо.

Звісно, найбільш достовірну інформацію про стан організму може надати гінеколог, до якого варто звернутись у разі виникнення будь-якої з ознак. Проте, якщо ти занадто хвилюєшся, можеш для початку зробити тест на вагітність в домашніх умовах.