Головна Цікаво Підпусковий підігрівач двигуна Лунфей (LongFei) XL-8002 (2.0кВт, 220В) — прилад для запуску...

Підпусковий підігрівач двигуна Лунфей (LongFei) XL-8002 (2.0кВт, 220В) — прилад для запуску двигуна автомобіля в холодну пору року.

Щоб безпечно запустити мотор будь-якого транспорту в той час, коли на вулиці морозна погода, необхідно придбати передпусковий підігрівач двигуна Лунфей XL-8002. Цей корисний та потрібний пристрій продається в інтернет-магазині «Болгарка.укр». Він допоможе правильно запустити двигун, щоб запобігти поломці, тому що деталі автомобільного двигуна повинні працювати при певній температурі, і коли вона опускається нижче за належну, вихід їх з ладу цілком імовірний.

Власники транспорту, які дбають про двигун і хочуть, щоб їхня машина прослужила довго, намагаються якнайшвидше придбати підігрівач двигуна Лунфей XL-8002.

Як відбувається робота пристрою Лунфей 2 кВт XL-8002

Деякі автомобілі мають такі прилади. Але таких транспортних засобів небагато, тому основна їхня маса потребує автомобільного передпускового підігрівача Лунфей XL-8002. Якщо в повітрі температура нижче за нуль, він здатний підігріти в системі антифриз і підходить тому  для кожного двигуна. Його можна зарядити від електромережі 220В. У передпусковий підігрівач Лунфей XL-8002 вставлений насос, здатний забезпечити процес, щоб підігрітий тосол циркулював у системі.

Цей виріб відрізняється такими характеристиками:

  • монтаж його досить простий;
  • суміш підігрівається від двадцяти до сорока хвилин;
  • температура, що забезпечується під час нагрівання, становить близько сімдесяти градусів;
  • якщо відбувається перегрів, передбачено спеціальну систему, яка захистить від нього.

Встановити передпусковий обігрівач двигуна 220В Лунфей XL-8002 для роботи досить легко. Він кріпиться у тому місці, яке вибере сам водій, у районі охолоджувальної системи, до якої обігрівач приєднується за допомогою комплекту патрубків. Система, яка захищає від перегрівання, перебуває в режимі подвійного спрацьовування. Якщо встановлюється температура 70 градусів, відбувається відключення, а якщо вона опускається і досягає шістдесяти градусів, прилад автоматично вмикається.

Якщо водії не мають власного гаража, що підігрівається, і залишають  свою машину на вулиці, підігрівач двигуна Лунфей XL-8002 купити вони повинні в першу чергу.

Кабель, яким оснащений підігрівач Лунфей XL-8002, є морозостійким і придатним для використання при низьких температурах.

Купити передпусковий підігрівач Лунфей XL-8002 доцільно у магазині «Болгарка.укр». Це зручно та економічно.