Головна Цікаво Пости в Інстаграм – кращий засіб спілкування з аудиторією

Пости в Інстаграм – кращий засіб спілкування з аудиторією

Зараз вже складно знайти людину, у якого немає Інстаграм. Ця захоплююча і цікава соціальна мережа моментально полюбилася мільйонам людей по всьому світу. Тут можна знайти знаменитостей, політичних діячів і бізнесменів. Саме остання категорія має великі простори для діяльності і просування власних товарів або послуг.

Якими повинні бути продають публікації?

Продає пост – це розміщена в соціальній мережі публікація, яка виконує мета залучення аудиторії до вчинення дії. Так, написаний текст повинен містити заклик до підписки, купівлі або залишення заявки.

При цьому важливо, щоб текст був не просто продають, а цікавим, захоплюючим і зацікавлювати клієнта з першої хвилини. Отже, класний пост повинен відповідати наступним параметрам:

1. Залучати читача з першої хвилини прочитання. Не варто гнатися за «продати, купити, підписатися». Більшість людей заходять в Інстаграм для розваги, тому пост повинен бути розважального характеру і захоплювати навіть самого вибагливого читача.

2. Нести реальну користь. Уявіть, ви хочете купити сумку і заходите на сторінку до бізнесмена. А там вам розповідають про історію виникнення, модні тенденції і ні краплі про матеріал, характеристики та особливості продукції. Ну кому таке сподобається?

3. Викликати інтерес у читача. Тут все просто. Сухий, манірний і водний текст повна нісенітниця. Так як довжина поста обмежена, то його зміст повинен бути максимально ємним з ноткою розваги.

4. Закликати до дії. Не варто забувати і про головне завдання поста – залучення аудиторії та збільшення кількості продажів. У текст повинні бути правильно вплетені слова «підписатися, замовити, вибрати, ознайомитися».

Всі вимоги дотримані? Відмінно, ваш продає пост готовий. Тепер готуйтеся до обробки величезної кількості заявок і покупок.

Формула отримання «золота»

Копірайтери, звичайно, не алхіміки, але створити справжнє золото для цільової аудиторії і бізнесмена можуть. Але у кожної роботи є своя схема, ну або навіть формула.

Продають посади не є винятком. Складання тексту для Інстаграм реалізується не тільки за допомогою перерахованих вище правил, а й керуючись наступною схемою:

· Пошук проблеми і її опис: це може бути невирішеність якогось питання, необхідність використання ваших товарів або послуг;

· Нагнітання проблеми з підвищенням її важливості: в результаті все зводиться до необхідності знайти рішення цього непростого питання;

· Розгляд рішення і заклик до дії.

Ці правила, безсумнівно, допоможуть створити ефективний і якісний пост. Але цього мало. Не менш важливі знання і досвід професійних копірайтерів, так як все ж самостійно створити ідеальний контент непросто.

Замовити написання продають постів для Інстаграм ви можете в агентстві текстового контенту https://dmcontent.agency/ У нас ви знайдете того самого фахівця для вашого бізнесу.