Головна Цікаво Повір у себе і твоя тривога розвіється, як марево, сама

Повір у себе і твоя тривога розвіється, як марево, сама

1571

Більше як два десятиліття тому, у 1992р., Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Відтак щороку неповносправні Бущини відзначають цю дату у великому, майже родинному колі – разом із друзями і благодійниками. А ось заявляють про себе, декларують свої права та обов'язки чи не щодня і неймовірною силою духу спонукають здорових членів суспільства переосмислити свої вчинки. Разом із ними, людьми з особливими потребами, живе, працює і розвивається Буська районна Асоціація інвалідів під керівництвом Софії Климус.

Новими творчими здобутками та високими спортивними досягненнями наших неповносправних, про які "Воля народу" розповідає чи не в кожному номері часопису, пишається уся Бущина, сама ж Асоціація інвалідів – це вже давно не шаблонна організація, а міцна родина. І традиційний фестиваль "Вірю в себе" став ще одним яскравим свідченням цього.

Цієї недільної днини в актовій залі Буської музичної школи яблуку ніде було впасти. Глядачів тішили юні артисти, які спробували себе у різних мистецьких жанрах: танці, співі, декламуванні віршів, гуморесок і навіть театральній постановці (уривок з вистави "Кайдашева сім'я"). Гучними оплесками нагороджували гості фестивалю ансамблі "Діти надії", "Бусленята" (художні керівники Андрій Коник та Ірина Макар), Юлю Майбу, Галину Пристанську, Василину Чабан, Мирославу Гнідь, Зоряну Іванів,  Вікторію та Софійку Обірик, Іринку Приступу, Олександра Савчука, Олесю Мазур, Христинку Кузьму, танцювальні колективи "Нові зірки" (кер. Мар'яна Зеленська), "Еврика" (Тетяна Новак), "Плеяда" (Мар’яна Козак).

Оскільки фестиваль "Вірю в себе" традиційно проходить наприкінці кожного року, відтак грамотами і подяками нагороджують усіх людей доброї волі, які підтримують Буську РАІ.

Недільної днини завітали до людей з особливими потребами заступник голови РДА Євген Кичурчак, який вручив почесні грамоти голові Асоціації інвалідів Софії Климус та її заступнику Людмилі Ціхоцькій. До привітань приєдналися заступник голови Львівської обласної організації інвалідів Оксана Кияновська, начальник управління соцзахисту  Василь Стецик та приватний підприємець – благодійник Марія Коротич. А "Многая літа" стало останнім акордом дійства, назва якого говорить сама за себе. "Повір у себе і твоя тривога розвіється, як марево, сама".

Ірина Гаєвська