Головна Цікаво Правильно підібраний дитячий матрац – комфортний і здоровий сон вашої дитини

Правильно підібраний дитячий матрац – комфортний і здоровий сон вашої дитини

60

Дитячі матраци – вироби, створені з урахуванням фізіології малюків за рекомендаціями педіатрів. При підборі моделі необхідно враховувати вікову групу дитини. Від цього залежить вибір правильного матраца і відповідні ортопедичні характеристики.

Як вибирати дитячі ортопедичні матраци

Матраци для дітей випускаються двох типів:

  • без пружин;
  • з пружинними блоками.

Безпружинні моделі частіше вибирають для зовсім маленьких, новонароджених малюків. Ортопедичні матраци дитячі в ліжечко для новонароджених повинні мати жорсткі характеристики. Такі вироби надійно підтримують ще незміцнілий хребет малюків, створюючи умови для його правильного формування.

Матраци для дитячих ліжок, як правило, мають невелику висоту, приблизно 5-10 см. Виготовляються з моно наповнювачів або з комбінацією матеріалів.

Найпоширеніший матеріал наповнення для дитячого ортопедичного матраца – це кокосова койра. Наповнювач являє собою спресовані в плиту натуральні кокосові волокна, які обробляють латексної просоченням. Матеріал відноситься до наповнювачів, які мають низький алергенний індекс, добре провітрюються і не схильний до зминання.

Крім кокосової койри, що має досить високу вартість, в якості першої ліжку дитини можна купити недорогий дитячий матрац з холлофайбер (Струттофайбер). Поліестер має гарну пружність. Це гіпоалергенний наповнювач, з відмінною повітропроникністю, який використовується в економічних дитячий моделях матраців. Варто відзначити, що ортопедичность у більш дешевого вироби трохи нижче, ніж у кокосового аналога.

При комбінованому варіанті моделей в якості другого наповнювача часто зустрічається м’який латекс, холлофайбер, струтоофайбер, або ППУ, мають середню ступінь жорсткості. На пом’якшеній стороні матраца рекомендують спати дітям після трьох років.

Вироби з пружинного конструкції застосовуються частіше для хлопців шкільної та підліткової групи. Хоча педіатри також рекомендують жорсткі поверхні для підростаючого покоління, вибір дитячого матраца з ортопедичним характеристиками істотно ширше.

Популярні розміри дитячих матраців

Існують стандартні і нестандартні розміри виробів. З нашого каталогу https://magdek.com.ua/matrasi/detskie-matrasi/ можна замовити модель з будь-якими параметрами, попередньо погодивши нестандартну покупку з менеджером сайту. Найпоширеніший розмір ортопедичного матраца в дитяче ліжечко – 120 х 60. Для малюків постарше популярні розміри 160 х 70 см. Або 80 см.

Дуже важливо щоб малюк спав з перших днів життя на правильно організованому місці. Купити якісні дитячі матраци недорого з холлофайбер і ППУ, натуральні кокосові і моделі з латексом можна в каталозі інтернет магазину magdek.com.ua, який здійснює продажі за фабричними цінами, і піклуватися про належну якість пропонованої продукції.