Головна Цікаво Представники ОТГ Львівщини взяли участь у Національному селекторі із реалізації земельної реформи

Представники ОТГ Львівщини взяли участь у Національному селекторі із реалізації земельної реформи

378

Сьогодні, 20 листопада, відбувся Національний онлайн селектор під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо ходу реалізації земельної реформи.

Серед учасників заходу – перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, представники департаменту агропромислового розвитку, а також представники ОТГ Львівщини.

Під час селектору обговорили прийняті Верховною Радою України за основу в першому читанні проєкти законів України щодо регулювання питань у земельній сфері. Зокрема йдеться про проект №2195 про електронні земельні аукціони та законопроєкт №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

В межах засідання Василь Лозинський звернувся із пропозицією до Міністерства посилити на законодавчому рівні функції контролю при виявленні самозахоплення земель. Адже, як він зазначив, у Львівській області аудит вияв понад 60 самозахоплених земельних ділянок.

Додамо, що у грудні на Львівщині відбудеться земельний форум. Захід дасть можливість обговорити актуальні питання земельної реформи в Україні.