Головна Цікаво Проекти місцевого розвитку: інформація про індекси податкоспроможності територій

Проекти місцевого розвитку: інформація про індекси податкоспроможності територій

Відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради доводить до відома учасників обласного конкурсу проектів місцевого розвитку індекси податкоспроможності адміністративно-територіальних одиниць.

За словами начальника цього відділу Івана Собка, відповідно до вимог Програми і таблиці оцінювання – новацією 2018 року буде врахування під час підсумкового оцінювання індексу податкоспроможності адміністративно-територіальних одиниць, від яких надійде заявка.

«Згідно з Бюджетним кодексом департамент фінансів Львівської ОДА вивів індекси податкоспроможності станом на 1 січня 2017 року, які офіційно надіслані нашому відділу для врахування в роботі експертної комісії. Як ми і обіцяли під час навчань, як тільки матимемо таблицю індексів податкоспроможності, ми її опублікуємо, щоб конкурсанти розуміли скільки вони отримають додаткових балів до 34-ох, які є в таблиці оцінювання», – наголосив керівник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків.

З індексами податкоспроможності можна ознайомитися нижче:

Або завантажити – тут.

Крім того, Іван Собко розповів, що наразі триває активна фаза прийому проектів, поданих на обласний конкурс проектів місцевого розвитку. «Ми активно опрацьовуємо подані проекти. Станом на сьогодні, 10 січня, уже зареєстровано 60 заявок. Проміжними лідерами в їх подачі є Дрогобич, Червоноград, Борислав, а також Яворівський, Сокальський, Бродівський райони. Усі інші активно готують свої пропозиції», – сказав він.

Іван Собко також акцентував увагу конкурсантів на тому, щоб вони не відтягували реєстрацію проектів на останні дні, оскільки відділ здійснює їх опрацювання, моніторинг, виявляє можливі недоліки і вказує на них. «У такому випадку конкурсант матиме час виправити помилку і надіслати проект повторно. Якщо ж проект буде надіслано в останні дні, то така практика фізично вже буде неможливою», – підкреслив посадовець.

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

На реалізацію проектів місцевого розвитку наступного року з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Перевірити статус проекту, поданого на конкурс, можна – тут.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки.