Головна Цікаво Професійна юридична допомога в Києві – як знайти

Професійна юридична допомога в Києві – як знайти

418

Адвокатська компанія Pankova&Vislyaeva  – професійна юридична допомога для підприємств та фізичних осіб у Києві. Вона заснована Вісляєвою Лілею та Паньковою Світланою – адвокатами з 15-річним досвідом роботи в юридичній сфері. Познайомитись з компанією Pankova&Vislyaeva можна як на сайті – https://pankova-vislyaeva.kiev.ua/, так і завітавши в офіс на вул. Тургенєвській 32А, 9.

Клієнти приходять у компанію з найрізноманітнішими питаннями: від особистого до майнового характеру. Часто люди звертають для підписання шлюбного договору чи стягнення аліментів, розділ майна чи дозвіл на вивезення дитини за кордон. Дехто вирішує справи через суд з банком або спадкові питання. У всьому допоможе київська компанія Pankova&Vislyaeva.

Найбільший сегмент роботи юридичної компанії Pankova&Vislyaeva   займається обслуговуванням різних фірм та організацій. Чимало підприємств не хочуть наймати юристів на повний робочий день, а наймають юридичну організацію. Так вони ефективніше використовують гроші підприємства і оплачують гроші не за робочий день, а за виконану роботу.

Pankova&Vislyaeva  готують договори та заявки для підприємств, перевіряють відповідність юридичну силу наявних документів, проводять аутсортинг як для Товариств з обмеженою відповідальністю, так і для фізичних осіб-підприємців. До компанії Pankova&Vislyaeva   можна звертатись у випадку судових справ майнового характеру. Наприклад, якщо перед Вашою фірмою заборгували кошти, Pankova&Vislyaeva   зробить усе, що через суд повернути борг  з матеріальним відшкодуванням усіх завданих втрат.

Pankova&Vislyaeva   співпрацюють з компанією «Teploluxe», «Євромісто», «SAVO Group», «Арма Транс» та багато інших.

Компанія Pankova&Vislyaeva  позиціонують себе як професійна фірма, що гарантує повну конфіденційність інформації. Власники переконують, що юристи знайдуть індивідуальних підхід до кожного клієнта. Їхні  дії завжди націлені тільки на результат.

Зв`язатися з  юристами компанії Pankova&Vislyaeva  можна за допомогою електронної пошти, мобільного телефону або заливши заявку на сайті. У заявці можна вказати будь-яке питання, що Вас цікавить, а працівники компанії обов`язково нададуть кваліфіковану відповідь.

На сайті вказані ціни на послуги. Усе детально розписано по категоріях. Можна легко розібратися  та порахувати затрати. Проте краще проконсультуватися  з працівниками компанії, оскільки ціни можуть коливатися в залежності від складності справи. Юристи нададуть структурований прайс на Ваше питання.