Головна Цікаво Професійний переклад документів від компанії «Апостиль Груп»

Професійний переклад документів від компанії «Апостиль Груп»

Незважаючи на доступність сучасних онлайн-перекладачів, автоматичні програми не завжди передають правильність написаного іноземною мовою. Тим більше, точності потребують документи. Якісний письмовий переклад текстів будь-якої складності пропонує компанія «Апостиль Груп». Дізнатися про вартість послуги та терміни виконання можна на сайті компанії.

Які послуги надає компанія «Апостиль Груп»

Агентство «Апостиль Груп» пропонує послуги професійного перекладу у Києві та інших містах країни. Спеціалісти перекладають зміст написаного іноземною мовою на українську зі збереженням лексики, стилістики та граматичних особливостей обох мов. У штаті агентства працюють кваліфіковані перекладачі з досвідом роботи, тому вдається досягти високої якості роботи.

Компанія пропонує переклади текстів різної складності та стилістики. наприклад, в агентстві можна замовити переклад

  • економічних матеріалів;
  • художніх творів;
  • технічних текстів інструкцій;
  • наукових матеріалів, документів;
  • медичних інструкцій тощо.

За бажанням замовника надаються додаткові послуги. Так, текст перекладу може перевірити та відредагувати носій мови. Можливо зробити верстку технічного тексту: упорядкувати графіки, таблиці, діаграми. Якщо клієнт має готовий переклад, проте сумнівається в його якості, перекладачі перевірять та за потреби відредагують документ. Агентство «Апостиль Груп» надає послуги усного перекладача (ділові зустрічі, інтерв’ю, переговори та ін.).

Переваги співпраці з компанією «Апостиль Груп»

Спеціалісти компанії «Апостиль Груп» здійснюють переклади більш ніж з п’ятдесяти мов світу, надають послуги синхронного, послідовного, усного, письмового перекладу. Головний принцип роботи — надання якісного перекладу будь-якого об’єму та складності.

Ще однією перевагою співпраці з «Апостиль Груп» є оперативність роботи. Спеціалісти виконують термінові завдання. Вартість послуг доступна для різних клієнтів. Таким чином замовники можуть зекономити час гроші на виконанні термінових перекладів. Агентство також виконує замовлення у дистанційному режимі, якщо клієнт не може звернутися в компанію безпосередньо.

Можна прислати файли на електронну пошту чи за допомогою факсу. На офіційному сайті «Апостиль Груп» розміщений прайс на послуги. Дізнатися додаткову інформацію про особливості роботи агентства перекладів можна за контактними номерами телефонів.