Головна Цікаво Прибирання квартир від Сleaninglviv

Прибирання квартир від Сleaninglviv

В компанії CleaningLviv можна замовити прибирання квартири у Львові. Ціни – добрі, якість – професійна – прибирання квартир від балкона до передпокою, від килима до стелі.

Довіра

 • Прибирання квартир – наш коник. Ми не церемонимся ні з пилом, ні з плямами, що в’їлися, знаємо підхід до будь-якого виду забруднень на будь-якій поверхні. Наші спеціалісти регулярно навчаються роботі з новітніми професійними засобами, обмінюються досвідом у роботі у ситуації складних випадків. Чистий метод допоможе навіть там, де інші клінінгові компанії вже здалися.
 • Тільки професійні засоби для чищення. Universal DZ, Polish 200, Multipower Bright, Bath krot та ще з десяток інших професійних засобів. Для кожного типу поверхні ми вибираємо свій варіант. Ми розуміємося на різних типах підлогових покриттів та оздоблювальних матеріалів, знаємо, яку хімію, куди можна лити, а куди ні. Змиваємо засоби начисто. Після нашого збирання немає ризику виникнення алергії та немає запаху хімікатів.
 • Контроль персоналу Впустити клінінгову компанію для прибирання квартири – стрес для клієнта. При прийомі працювати співробітники компанії проходять психологічне тестування і перевіряються службою безпеки. Також під час прибирання у квартирі присутній наш менеджер, який слідкує за перебігом робіт.
 • Договір на збирання. Ми несемо відповідальність за збереження Вашого майна та готові відшкодувати будь-які збитки, завдані під час прибирання.
 • Ваш відгук про нашу роботу. Кожному клієнту пропонується заповнити оцінний лист після виконання роботи. Напишіть свій відгук та побажання для покращення сервісу – ми не залишимо їх без уваги.

Ціни

Ми готові як до разових замовлень, так і постійного обслуговування Вашої квартири. Зрештою, вартість збирання залежить від обсягу робіт у конкретній квартирі. При цьому ми дотримуємося політики низьких цін за збереження якості на послуги. Навряд чи Ви зможете замовити прибирання квартир за ціною, нижчою, ніж у нас, при аналогічному рівні послуг та сервісу. Існує кілька груп клієнтів, яким ми завжди надаємо знижки на прибирання квартир та інші послуги. Докладніше читайте про це у розділі акції.

Варіанти прибирання квартир

Ми готові запропонувати вам кілька варіантів прибирання квартир:

 1. Експрес – проводиться швидко, але плями чистим ретельно. Цей вид прибирання буде потрібний перед приходом гостей або, навпаки, після вечірки. Наш спеціаліст наведе лад у кожній кімнаті: протре пил, виконає вологе прибирання тощо.
 2. Генеральне – ретельне прибирання, в процесі якого буде наведений порядок у тих куточках, до яких у Вас руки не доходять під час звичайного (поверхневого) прибирання. Генеральне прибирання є сенс проводити не частіше ніж раз на 1-2 місяці.
 3. Після ремонту — необхідна в тих випадках, коли після поклейки шпалер або серйозних ремонтних робіт у квартирі утворилася гора сміття, а пил осів усюди, де тільки можна. Наші фахівці наведуть зразковий порядок, а Вам залишиться лише насолоджуватися новим інтер’єром та чистотою.
Прибирання

Якщо Вам здається, що прибирання квартири — чи то експрес, чи то генеральне — настільки просте завдання, що впоратися з нею може і дешева клінінгова фірма, то Вам варто прочитати цей розділ особливо уважно. У чому полягає відмінність професійної клінінгової компанії від дешевої фірми?

 1. У процесі збирання використовуються висококласні засоби для чищення, які руйнують забруднення зсередини, а не діють на поверхні, як дешеві засоби. Після їх використання у квартирі не варто задушливий запах хімікатів.
 2. Пара ганчірки – це не основний арсенал наших прибиральників. Ми використовуємо професійну німецьку техніку, завдяки чому килими та м’які меблі після прибирання набувають чистоти та свіжості, ніби Ви привезли їх з магазину.
 3. Кожен співробітник нашої клінінгової служби навчений і має набір спеціальних навичок. Він знає, який вид чищення застосувати до того чи іншого предмета, як поводитися з засобами для чищення, як і в яких пропорціях їх використовувати. Тому після прибирання квартири, виконаної професіоналами, Ви не виявите зіпсованих меблів, побутової техніки або потемнілих пластикових вікон.