Головна Цікаво Причини популярності повільного вальсу

Причини популярності повільного вальсу

303

Вальс, перші введений в англійських бальних залах на початку 1800-х років, був засуджений церквою і державою за його вульгарність і аморальність. Варто згадати, що це було вперше, коли суспільство побачило цю обурливу танцювальну позицію – чоловік тримає леді дуже близько до свого тіла.

Протягом усієї своєї історії вальс зазнав безліч змін. Ще до його введення в суспільство як бального танцювального напрямку, це був народний танець кантрі, який народився в ХVII столітті в передмісті Австрії і Баварії. До середини ХVIII століття він став популярним і поширився по всій Європі.

Вивчення вальсу – це найшвидший спосіб розвинути грацію, вміння тримати рівновагу на танцполі і за його межами. Не дивно, що вальс пережив будь-який з улюблених стандартних танцювальних напрямків всіх часів. Будь то початок нових відносин з останнім танцем вечора або святкування весілля, річниці, вальс залишається єдиним танцем, романтична сторона якого пов’язана з більш щасливими моментами життя. Саме тому на бальних танцях повільний вальс прагнуть вивчити багато.

Спробуйте уявити Попелюшку на балу, яку кружляє в танці чарівний принц. Вальс – це повільний танець, який не тільки допомагає вам розвинути гарну поставу. Зміна його темпу і круті повороти змусять будь-якого виглядати більш елегантним, привабливим і витонченим на танцполі. Вальс допомагає зберегти оптимальний баланс і контроль над своїм тілом за допомогою його рухів, так як він задіє ноги і щиколотки, а також дає вам більш впевнений погляд з виправленою поставою.

Танці – це хороший спосіб підвищити вашу впевненість і змусити інших людей повернутися до вас. Школи танців спеціалізуються на викладанні бальних і латиноамериканських танців. Є багато причин, чому такі танцювальні напрямки збереглися з часів Єлизавети I. У даний час вони приваблюють чимало уваги. Це, звичайно, дуже цікаво, і є головною причиною популярності напрямки, але є й інші переваги. Це допомагає вам підтримувати фізичну і розумову форму, тренує ваш мозок, дає юним танцюристам цінний урок самодисципліни.

У танцювальних школах викладачі прагнуть відкрити для вас соціальну активність і витонченість, які повинні підтримувати вас у формі і доставляти величезне задоволення.

Ми прекрасно розуміємо, що спочатку багатьом людям важко танцювати, але все, що потрібно від вас, – трохи часу, терпіння і практики. Незабаром ви навчитеся танцювати.