Головна Цікаво Распознавание автомобильных номеров при помощи IP камер

Распознавание автомобильных номеров при помощи IP камер

На додаток охорони ip камери мають можливість фіксувати автомобільні номери. У наші дні автомобіль є практично у кожної людини, а якщо ви ще й власник компанії, яку постійно відвідують автомобілі, тоді вам не завадить контроль над ними.

Саме за допомогою ip камери зі спеціальним вбудованим модулем, який дозволяє розпізнавати автомобільний номер, ви зможете точно знати, хто, і на якому автомобілі відвідував вашу територію. Також при необхідності, ви зможете дізнатися, як довго даний автомобіль знаходився на вашої особистої території, та багато іншої інформації, яка буде фіксуватися, і надаватися для свого господаря.

Модуль розпізнавання встановлюється виключно на ip відеокамерах, так як тільки вони мають можливість розпізнавати автомобільні номери, навіть на автомобілі, який рухається. Так само модуль може виробляти перехоплення транспортного засобу за номерами, які занесені в його пам'ять. Може здійснювати пошук транспорту по часу, коли автомобіль відвідував територію. Модуль ip камери дозволяє додавати, а також редагувати номери, та інформацію про водія, а також його транспортному засобі. Самостійно можна встановлювати номери, для перехоплення того чи іншого автомобільного транспорту.

Встановлений на ip камеру модуль, може здійснювати обробку відіопотока швидкість якого буде від шести і до 25 кадрів в секунду. Одночасно може відбуватися розпізнавання відразу 10 різних номерів. Модуль дозволяє розпізнавати номери, вертикальний кут нахилу яких, становить 40 градусів, а так само горизонтальному, який становить 30 градусів. Модуль працює з детектором руху що дозволяє набагато зменшити обчислювальні витрати коли відбувається ідентифікація номера. Зафіксувати номер модуль може навіть у тому випадку, якщо автомобіль буде рухатися зі швидкістю 150 кілометрів на годину.

Для правильної роботи модуля, його потрібно налаштувати в залежності від того де буде використовуватися камера. Потрібно встановити режим роботи, це може бути парковка, де частота кадрів в секунду буде дорівнювати 6 кадрів в секунду, так як автомобілі рухаються при маленькій швидкості. А якщо камера використовується для дороги, де швидкість автомобіля швидка, тоді встановлюється режим дорога, і камера веде зйомку при 25 кадрах в секунду. Також варто звернути увагу, на інші додаткові налаштування модуля, де настроюється пошук розпізнавання номера при нахилах, потрібно налаштувати функцію розпізнавання не горизонтально номерів. А також безліч інших опцій, налаштувавши які правильно, ви отримаєте якісну роботу фіксатора автомобільних номерів.