Головна Цікаво Ресивери – якісний звук та відео

Ресивери – якісний звук та відео

Ресивер є пристроєм, що забезпечує правильне відтворення аудіо/відео потоку даних. Він є своєрідною сполучною ланкою між акустичною системою та телевізором. Сучасний ресивер характеризується наявністю великого набору функцій, необхідні рішення різних завдань під час роботи з мультимедіа контентом. При виборі ресивера важливо враховувати технічну характеристику та функціональність телевізора, а також сумісність цих пристроїв між собою.

У тематичному каталозі інтернет-магазину Шоутайм представлений широкий асортимент AV-/стерео ресіверів з детальним описом їх технічних характеристик та особливостей. Вибрати потрібну модель можна за допомогою зручної системи пошуку та вбудованої системи фільтрів.

AV-ресивер

Виробництвом ресіверів займаються різні бренди, тому між собою ці пристрої відрізняються технічними та функціональними особливостями, розібратися в яких простому покупцю часом складно. Для придбання високоякісної системи, незалежно від її призначення, важливо враховувати комплекс базових функцій пристрою та особливо показник його потужності.

Потужність ресивера відповідає за гучність аудіо потоку, що відтворюється, більше потужність – гучніше звук. Тому, якщо, наприклад, стоїть завдання купити пристрій для посилення звуку домашнього телевізора, можна обмежитися вибором недорогої моделі, яка справиться з поставленим завданням.

Більш сучасні моделі домашніх кінотеатрів для отримання найкращої якості відтворення аудіо та відео потоків вимагають використання більш потужних ресиверів. Такі пристрої потрібні для відтворення глибокого, живого, чистого та об’ємного звуку, чіткого та яскравого відео.

Підключення ресивера до комп’ютера, телевізора або іншого джерела, що передає, здійснюється за рахунок блоку підсилювача, який вбудований в конструкцію майже всіх цих пристроїв. Змінити джерело передачі можна натисканням лише однієї кнопки.

Стерео ресивер

Ресивери мають важливу перевагу — компактність, оскільки в їх конструкцію вбудовано ряд найважливіших функціональних елементів:

  • підсилювачі попереднього/кінцевого типу;
  • фонокоректор;
  • тюнер;
  • перетворювач багатоканального звуку;
  • потокові послуги;
  • відеокомутатор;
  • декодер;
  • FullHD;
  • Wi-Fi та ін.

Крім вище перерахованого, сучасний стерео ресивер має бути забезпечений USB-роз’ємом, коаксіальним/оптичним входом, роз’ємами для підключення навушників та зовнішнього носія інформації, елементами AirPlay та Bluetooth. Залежно від вибраної моделі, набір властивостей ресивера може дещо відрізнятися. Знайти модель із певним набором властивостей на сайті магазину Showtime можна за допомогою зручної системи фільтрів.

У нашому каталозі представлені стерео системи відомих брендів — Sherwood, Yamaha, Denon, Onkyo та ін. Це здебільшого двоканальні пристрої з потужністю в діапазоні 65–180 Вт.

В Україні інтернет-магазин Showtime пропонує до покупки лише оригінальну, перевірену та надійну техніку від виробника з гарантією якості та відповідними сертифікатами. Магазин гарантує консультацію спеціалістів та доставку обраного товару по Україні.