Головна Цікаво Розкішні ролети з тканини доповнюють інтер’єр

Розкішні ролети з тканини доповнюють інтер’єр

684

Сонцезахисні ролети з тканини – розкішні і дуже комфортні в експлуатації штори рулонного типу. Вони без створення перешкоди вікна, адже кріпляться безпосередньо на стулки. Залежно від використовуваного матеріалу моно домогтися або отримання ефекту розсіяного світла, або повного або часткового затемнення.

Декоративні елементи і безпосередню основу виготовляють з практичних і досить легких матеріалів.

Демократичний Роллайт

Жалюзі типу Роллайт прекрасні в тандемі з легкими шторами. Обидві конструкції ефектно доповнюють один одного, надаючи вікну особливий шик і шарм. Вони не створюють і мінімальних проблем в плані функціонування один одному. Завдяки спеціальним просоченням відштовхують пил і не накопичують статичну електрику.

Дуже мала вага системи в цілому дозволяє застосовувати їх до будь-яких видів вікон:

  • древяні;
  • алюмінієві;
  • пластикові.

Сонцезахисні ролети з тканини все набирають популярність. Це відбувається завдяки широкому спектру чудових переваг:

  • вибір тканин і матеріалів та типу конструкції широкий;
  • практичність;
  • надійність;
  • високий талант гармонійно влитися в будь-який інтер’єр.

Спеціальна просочення тканини сонцезахисних ролет дозволяє їй довше залишатися чистою, не накопичувати статичну електрику і всюдисущу пил. Вони практично не вигоряють, не схильні до деформації, не вбирає вологу, що дуже зручно.

Чистити їх найкраще за допомогою чистої сухої тканини, яка створена з мікроволокон. Гарний для цих цілей і пилосос зі спеціальною щіткою-насадкою.

Позбавтеся від невеликих цяток за допомогою звичайного канцелярського ластику або акуратно зіскоблити їх ножем, головне не пошкодити полотно. Найкраще взяти нову або ідеально чисту стірательную гумку.

Якщо забруднення більш серйозне, сонцезахисні ролети можна протерти вологою губкою. Її змочують в розчині в теплій воді м’якого миючого засобу без агресивних або абразивних частинок в складі. Будьте уважні. Ви можете отримати зовсім не той результат, на який розраховували: знебарвлення полотна.

Настійно рекомендуємо зробити попереднє тестування кошти для миття там, де негативні наслідки не будуть кидатися в очі. Повністю розгорніть полотнище. Випробуйте склад там, де край тканини суміщений з валиком.