Головна Цікаво Розлучення онлайн: як пришвидшити процедуру розірвання шлюбу

Розлучення онлайн: як пришвидшити процедуру розірвання шлюбу

Щороку в Україні приблизно 30 тисяч подружь вирішують розірвати стосунки. Розлучення важко назвати приємним процесом, особливо, якщо у сім’ї є діти, спільний бізнес та майно. «Адвокатське бюро» працює для того, аби спростити процедуру, та пропонує подати заяву на розірвання шлюбу онлайн. Це дозволить отримати готові документи для подачі до суду.

Розірвання шлюбу онлайн: як це працює

Молоді пари у день весілля не думають, що декому з них доведеться розлучатися. Проте в житті стаються різні обставини, і часом подружжя не може жити разом. Інколи процеси по розірванню шлюбу можуть тривати місяцями, виснажуючи обидві сторони.

На сайті компанії «Адвокатське бюро» можна заповнити просту заявку: ввести дані про себе, партнера, дітей, майно. На основі інформації клієнт отримає готовий пакет документів (висилають на електронну пошту у форматі word), які можна подавати до суду. Разом з паперами прийде детальна інструкція, як повинен відбуватися процес розірвання шлюбу.

Документи відповідають вимогам Закону України, адже складені адвокатами. Для заповнення заяви не потрібна згода партнера. Позивач може відправити папери до суду «Укрпоштою», тобто не потрібно фізичної присутності на суді. Вартість послуги зі знижкою становить 799 грн.

Що потрібно знати про послуги «Адвокатського бюро»

Компанія «Адвокатське бюро» https://razvod-online.com.ua працює з 2018 року. За цей час клієнти компанії отримували лише позитивні рішення. Скориставшись послугою, замовники отримають

  • правильно заповнену позовну заяву на розірвання шлюбу;
  • додаткові документи (за необхідності);
  • детальну покрокову інструкцію дій для розірвання шлюбу;
  • можливість скористатися послугою «розлучення під ключ»;
  • можливість розірвати шлюб з іноземним громадянином.

Шлюборозлучні процеси зазвичай тривають два-три місяці. Це пов’язано з особливістю роботи суду (відпустки, вихідні дні тощо). Немає потреби ходити на засідання суду. Також не потрібно згоди чоловіка/дружини для подачі заяви до суду. Позивач повинен сплатити вартість судового збору.

Якщо у подружжя є діти, один із батьків (той, з ким вони будуть проживати) має право подати на аліменти. Це можна зробити під час процесу розірвання шлюбу і після нього. Сьогодні також є можливість подати на аліменти онлайн. Про поділ майна краще домовитися до суду. Якщо виникає потреба у юридичній допомозі, адвокати компанії дадуть консультацію.

У додаткові послуги входить переклад, апостиль документів, нотаріальне підтвердження рішення суду про розірвання шлюбу.