Головна Цікаво Розваги за допомогою піньята

Розваги за допомогою піньята

Коли настає дитяче свято, потрібно не тільки продумати відповідні частування і скласти список гостей. Необхідно підібрати розваги, які не дозволять малюкам нудьгувати, і допоможуть повеселитися не просто на короткий термін, але і з отриманням непідробних, іскрометних емоцій. Для цього можна використовувати як традиційні, всім перевірені і добре відомі варіанти розваг, так і більш екзотичні, які поки не набули широкого поширення в нашій країні.

Піньята для дітей – дивовижна мексиканська іграшка, яка поєднує в собі функції веселої розваги і подарунка. Зазвичай вона має великі розміри і робиться порожнистої всередині. Для її виготовлення використовується пап’є-маше, обгортковий папір та інші декоративні пристосування. За формою вона може бути схожа на геометричну фігуру, тварина, мультяшного героя, квітка або будь-який інший предмет. Вона наповнюється солодощами, підвішується, а потім розбивається, щоб весь вміст висипалося назовні.

Як правильно грати в Піньята

За однією версією, така іграшка з’явилася в Італії, за іншою – в Мексиці. Другий варіант здається більш правдоподібним, так як мексиканці звикли використовувати його практично до будь-якого свята. Процес розбивання іграшки завжди проходить дуже весело, учасник робить це з зав’язаними очима. Така розвага неодмінно сподобається дітям, головне – знайти цікаве вміст для піньята. Наповнити її можна:

  • Шоколадні цукерки. Звичайно ж, тільки в обгортках. Гарні будуть також льодяники або жувальні цукерки, мармеладки, інші солодощі невеликого розміру, але щоб кожна перебувала в окремій упаковці.
  • Ластики різних розмірів і видів. Вибирайте варіанти яскравішою, щоб зберегти святковий настрій і викликати у дітвори справжній захват. Ластики можна також доповнити або замінити красивими штампиками.
  • Монетки, прикраси – кільця, сережки, браслети. Але стежте, щоб вони були не надто важкими і без гострих кутів, щоб уникнути ударів і травм.
  • Брелоки, сувенірні іграшки. Звичайно, тільки невеликого розміру.

Гра в Піньята проста. Кожен гравець б’є палицею по іграшці, а потім, якщо розбити не вийшло, передає іншому. Процес часто супроводжується веселими жартами, піснями. Подивитися, які бувають піньята, і вибрати відповідну для свого свята можна на професійному сайті https://skyshar.com.ua.