Головна Цікаво Рибальські сумки для котушок: які вони?

Рибальські сумки для котушок: які вони?

767

Уміння точно закидати і здійснювати правильну проводку приманки – ключовий момент, від якого залежить успіх в риболовлі. Як не крути, але без якісної котушки не обійтися. Відповідно, виникає питання – як правильно перевозити цей важливий рибальський інструмент? Адже пил, волога, випадкові удари і пошкодження можуть вивести з ладу котушку, що особливо неприємно виявити на місці рибного лову. Вихід один: придбати чохол для котушки або спеціальну сумку від перевіреного виробника – нашої компанії LeRoy!

Різновиди і правила вибору

Різноманітність варіантів для зберігання і перевезення котушок вражає уяву. Це недорогі флісові чохли, міцні футляри і місткі сумки з декількома відділеннями. Як не заплутатися у виборі і зробити вдалу покупку? Ось декілька порад від професіоналів:

  • Подивіться на місткість. Залежно від обсягів риболовлі, можна личити модель для однієї котушки або за допомогою всього однієї сумкіперенесті від 2 до 6 штук.
  • Визначтеся з жорсткістю. У продажу представлені м’які, напівтверді і жорсткі сумки. Перші найчастіше виконуються з флісу і коштують дуже недорого. Напівтверді моделі оснащуються пластиковими вставками або додатковими підкладками, пом’якшуючими випадкові удари. Найнадійнішими вважаються жорсткі чохли або кофри.
  • Зверніть увагу на матеріал виготовлення. Тканина повинна бути вологостійкою і легко відмиватися від забруднень. Якісні рибальські сумки виготовляються з інноваційного матеріалу «Оксфорд» з поліуретановим покриттям. Йому не страшні ніякі зовнішні негативні впливи, що підтверджується довгими роками служби.
  • Враховуйте особливості дизайну. Зручно, коли крім котушки, в сумку можна помістити і інші дрібниці. Тому не зайвими будуть додаткові відділення, кишені і відсіки, а також міцні ручки і наплічні ремені для ручного перенесення.
  • Перевірте якість фурнітури. Всі карабіни, блискавки, фіксатори та інші елементи повинні бути надійними і міцними – тільки така сумка забезпечить комфорт і впевненість у цілості дорогих снастей в будь-якій ситуації.

Широкий асортимент в магазині LeRoy дозволяє підібрати чохол або сумку для будь-якого виду риболовлі.