Головна Цікаво З 1 жовтня – до війська

З 1 жовтня – до війська

1454

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України з 1 жовтня по 30 листопада 2013 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовні дільниці Бродівського і Буського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1988-1994 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. Усі вони зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресами відповідно: м.Броди, вул.22 Січня, 16, м.Буськ, вул.Львівська, 77 (поліклінічне відділення Буської ЦРЛ, III поверх, кабінет №61) у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. А громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, – у районний військовий комісаріат до 10 жовтня 2013 року (з документами, які посвідчують особу).

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Бродівського або Буського районів, зобов ’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Леонід КУЧКУДА,
військовий комісар Бродівського
об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник