Головна Цікаво Наймиліші, найрідніші

Наймиліші, найрідніші

1313

В актовому залі Буської другої школи гамірно, – тут Буський Будинок дитячої та юнацької творчості проводить конкурс "Супермама". Участь у ньому взяли п’ятеро найсміливіших матусь зі своїми дітьми – учнями-другокласниками – Зоряна Гулай з донькою Вікторією, Світлана Лобів з донькою Олесею, Іванна Кирик з сином Маркіяном, Галина Бойко з сином Олегом, Олександра Бай з сином Сашком.

Учасники змагались у семи конкурсах, два з яких потрібно було підготувати вдома. Діти ж у всьому підтримували своїх матусь. Так, наприклад, у конкурсі "Моя матуся найкраща у світі" хто поетичним словом, а хто  піснею висловлював свої почуття до найріднішої у світі людини. А в "Сімейній хроніці" відповіді на запитання про мамині улюблені квіти, колір, смаки, уподобання і в  мам, і в дітей мали б співпасти, проте так не завжди виходило.  Не всім мамам вдалось відгадати, чия дитина плаче. Зате у фантазії, майстерності та артистичності  їм не  відмовиш. Тому так схвально сприймали глядачі наступні конкурси, – де із серветок, туалетного паперу та пакетів створювали карнавальні костюми Пеппі-Довгапанчоха, Мальвіни, Буратіна, Хоттабича та пірата для своєї малечі чи зробили зачіски хлопчикам, використовуючи різнокольорові стрічки.

До домашнього завдання "Талановита родина" можна було залучати як татусів, так і старших чи молодших братиків та сестричок. Конкурсанти читали вірші, розповідали гумор, співали пісні про родину. А вже в останньому конкурсі "Ми з "Казкарика" екранізували українські казки "Колосок", "Лисичка і Їжак", "Як сватався Журавель до Чаплі", "10 робітників", "Котик і Півник".  Всі справились з цим блискуче, тому так щедро нагороджували їх оплесками.

Кожна мама отримала квіти і титул. "Найелегантнішою" стала Зоряна Гулай, "Найдотепнішою" – Світлана Лобів, "Найоригінальнішою" – Іванна Кирик, "Найартистичнішою" – Олександра Бай, а "Мама-майстриня" – Галина Бойко. Титул "Класної мами" отримала мама 2-А класу Надія Ковалик.

Матусь вітали директор Буської другої школи Богдан Басараб та директор Буського Будинку дитячої та юнацької твор–чості Оксана Рутецька. Організатором та ведучою заходу була Марія Камінська.

 

Лариса ГАРАСИМІВ