Головна Цікаво Секрети ідеальної вінчальної сукні

Секрети ідеальної вінчальної сукні

Обряд вінчання – дуже складний весільний етап, який вимагає багато сил, бо жоден священик не об’єднав двох закоханих за першою вимогою. Вирішуючи для себе вступити не тільки в цивільний, але і в церковний шлюб, закохані зобов’язані дізнатися всі правила, щоб зробити все так як того вимагає церква. На відміну від РАГСу, де шлюб можна реєструвати після сплаті державного податку, церква потребує набагато більшого, по-перше, людина повинна бути належного віросповідання, яка пройде деякі духовні настанови, по-друге, обряд вінчання не пройде без необхідних аксесуарів, наприклад, весільний рушник під ноги, по-трете, весільне вбрання теж має значення і про нього слід більш детально поговорити.

Починаючи обирати, чи вивчати в чому саме різниця між весільною та вінчальною сукнею, варто зазначити, що чіткої відповіді на це питання знайти майже неможливо. Не тільки самі наречені не знають та не можуть дати належної відповіді на це питання, салони, які продають ці шикарні сукенки нічим не кращі і теж плавають у відповідях. Об’єднуючи весільний день та обряд вінчання, салони намагаються в першу чергу знайти сукенку, яка ідеально підходе для загального святкування та важливого таїнства, що об’єднує серця закоханих перед Богом. Таким чином, коли пара не планує відвідувати церкву, вибір нареченої безмежний! Вона може обрати коротку спідницю, глибоке декольте, оголену спину, а бо сукню повністю зроблену з мережива, та майже прозору. Проте, якщо наречений та наречена планують стати перед Богом, святковий одяг повинен бути більш стриманим та прикривати все, що зазвичай хочеться відкрити, тому його вибір повинен бути більш зваженим та відповідальним.

Основні правила вибору весільної сукні для церкви, це стримане декольте, довжина спідниці не вище коліна, а то і довша, можливе використання шлейфу, обов’язково закриті плечі та руки по лікті та довше. Також вінчальне вбрання не повинно мати відкритої спини і краще відмовитися від дуже відвертих розрізів, особливо якщо воно досягає стегон чи вище. Ще на що варто звернути увагу: сітка та мереживо. Сьогодні майже кожна сукня використовує ці дві тканини в пошиті, однак, вінчальне вбрання потребує значної уваги при обранні цих тканин, так як навіть закрита сукня на перший погляд може виглядати занадто відверто для церкви і священнослужителі можуть не допустити наречену до храму божого.

Так як про довжину спідниці мова вже велась, хочеться лише нагадати, що вона не повинна бути мини чи зовсім замінене на штани. Єдине, що можна використати молодим дівчатам, які хочуть бачити свою весільну сукню не такою як всі, це сукні трансформери. Тобто на брюки, чи коротку спідницю надягається поверх ще одна довга спідниця, що повністю закриває нижню (основну) частину святкової моделі.

Пам’ятка для всіх наречених, навіть, якщо дівчата не мають при собі додаткової спідниці, а вибір пав на щось неординарне та незвичне для церкви, красу святкового вбрання змусять прикрити звичайною хусткою, бо тканиною, яка є при церкві. Само собою зовнішній вигляд молодої буде зіпсований, а весільна фотосесія не обійдеться без наслідків.

Не менша проблема очікую наречену при купівлі сукні з оголеними плечима, руками, декольте чи спиною. Єдине, що допоможе виправити ситуацію заздалегідь придбане болеро, накидка, шубка або хустка. Вибір необхідної накидки повністю повинен співпадати з порою року на яку перепало весілля. По-перше, щоб нареченій не було спекотно, по-друге, накидка повинна бути не тільки красивою, а і повністю відповідати весільному образу, якого притримуються дівчата в той, чи інший сезон.Влітку найкращий варіант виглядає в легких та повітряних тканинах з вишитим візерунком. Осінь непогано виглядає у регланах, в’язаних накидках, легких накидках з хутра або трикотажних речах. Взимку образ молодої обов’язково повинен бути не тільки красивим, а дуже теплим, щоб випадково не захворіти. Для цього молода може використовувати шубки, хутряні манто та тепли в’язані кофти, шалі. На вулиці звичайно можна прикрасити свій образ гарним пальто, та чи буде воно прийнятне для церкви вирішувати молодій. Навесні дівчина може вдягнути все теж саме, що салони та модельєри пропонуються восени. Однак яким буде вибір молодої повністю залежить не від чужих ідей, а від своїх особистих побажань та весільного бюджету.

Чому ж так важко обрати справжню вінчальну сукню, а на сам перед тому, що сама церква не має чітких правил. Тобто є правила, які люди нібито знають зі слів іншої людини, не завжди священнослужителя, але повна відсутність регламентованих правил, дозволяє інколи дівчатам бути трішки сміливішими, ніж того хотіли би церковні люди. Щоб остаточно не потрапити в незручну ситуацію, так би мовити трішки перестрахувати себе, фото обраної весільної сукні можна показати священику який буде проводити обряд, та спитати його особисту думку. Саме батюшка, який буде проводити таїнство має останнє слово, чи зможе наречена в своєму вигляді потрапити до храму божого, чи воно занадто відверте. Навіть якщо сукня трішки відверта, обов’язково слід розповісти про додатковий гардероб, та можливо показати прикраси, які будуть на наречений в день її свята. Особливо легко це зробити якщо молода знайшла їх не в звичайному магазині, а пошукала в сеті Інтернет, наприклад, аксесуари для волосся Київ. Фотографія, а не розповідь надає більш об’ємну картинку, та допомагає зрозуміти яким буде фінальний результат.

До всіх пропозицій священика слід прислухатися повністю і не шукати додаткового ходу, щоб спростити собі життя.

Особливу увагу про що наречена повинна подумати сама, та поговорити з усіма жінками, які будуть свідками обряду вінчання – головні убори. Наречена, як правило, обирає для себе фату. Навіть, якщо в загальному образі фата не є головною прикрасою весільної зачіски, чи взагалі не повинна була прикрашати голову молодої, до храму її необхідно вдягнути. Найпростіший варіант чим можна замінити фату, це святкові хустки на голову чи шарфи, які згодом обов’язково знадобляться для обряду переходу від незаміжньої жінки (нареченої) до заміжньої та берегині сімейного вогнища. Також весільні хустки можуть виконувати роль накидки на плечі, якщо сукні занадто відверта.Та не лише вбрання повинно турбувати майбутню наречену! Не менш важливим для весільного образу є весільний макіяж. Яскраво червони губи, чорні як смола очі, теж знаходяться під забороною. І якщо, деякі священики ще згодні на це прикрити очі через свято, більш традиційні батюшки вимагають природній майкап. Злегка рожеві щічки, ледь помітні стрілки на очах та безбарвний блиск на губах, самий найкращій варіант для церкви. Не погано цей тип макіяжу буде виглядати і в день, особливо, якщо фотосесія пройде під відкритим небом, проте, якщо пара хоче провести нічну виїзну церемонію або фотосесія пройде в студії, візаж варто трішки підправити, та зробити більш яскравим. Додати фарб може сама наречена, якщо вона знає як це зробити правильно, або звернутися по допомогу до свого візажисту, який зможе приїхати на виїзд за вимогою.

Колір весільного вбрання теж тема окрема. Всі звикли, що сукня нареченої просто зобов’язана бути білою чи кремовою. Це символ цнотливості, недоторканності та молодості, але якщо добре подумати, то церква і тут не має ні яких чітких вимог. Пропонуючи молодим розставляти акценти на весільних аксесуарах, таких як подушка, коробки для грошей, свічки, папки для документів та інші, багато молоді навіть не для церкви весь час обирають щось класичне. Проте, якщо наречена більш сильна по своїй натурі і готова дивувати всіх оточуючих різноманітним кольором вбрання, в цьому немає нічого страшного, а тим більш під забороною. Для підтвердження свого палкого бажання, знову таки можна поговорити зі священиком на темі: «Я мрію про червону весільну сукню».

Питання взуття на нареченої яка планує пройти обряд вінчання, має лише одну проблему – зручність. На відміну від всіх РАГСів та Палаців одруження, вінчання це дуже довгий процес, на якому весь час треба стояти на ногах майже не рухаючись. Щоб ноги не боліли, затикали, а саме взуття не викликало найменшого дискомфорту, варто бути впевненим, що модель обрана як найкраще. Нічого страшного, що до весілля хтось зможе побачити наречену в новому взутті, однак під час розношування, шкіра ідеально лягає по нозі і в день весілля молоду точно не будуть турбувати зайві проблеми. Не дивлячись на те, що церкві не має значення якої висоти будуть підбори, все ж таки краще обирати моделі с невеликим каблуком: 5 або 7 см найоптимальніша висота, але якщо хочеться чогось більш цікавого, непоганим рушенням буде змінне взуття. Перевзутися багато часу не займе, а ось ніжки обов’язково скажуть велике спасибі. До того ж змінити зручні балетки на високі підбори можна відразу після виходу з церкви, та так, що гості нічого і не помітять, окрім мами або подружки нареченої.

Обрати весільний образ молодої для вінчання, на справді не так вже й важко, головне, ознайомитися з декількома правилами (нехай і не записаними), не соромитися оговорювати все до найменшої деталі с служителями церкви (тільки священик, що проводить обряд вінчання), та просто зважити всі свої вимоги та вподобання. Золота середина може і виглядає інколи нецікаво, проте із крайності в крайності також кидатись не кращій варіант.