Головна Цікаво Що підвищує потенцію

Що підвищує потенцію

Проблема ерекції століттями турбує людство. З віком чоловіки, актуальність проблеми підтримки гарної ерекції зростає. Вирішити цю проблеми покликаний препарат Левітра.

Ефективність Левітра

Ліки дозволяє домогтися повноцінної реакції протягом п’яти годин, що відразу ж викликало ажіотаж на європейських ринках. Як і «Віагра», препарат блокує фермент фосфодіестеразу-5, що відповідає за відтік венозної крові від статевого члена.

Ефективність Левітра, приблизно, в 10 разів вище, ніж ефективність «Віагри», при тому, що діяти препарат починає протягом 15 хвилин, і тривалість ефекту становить до 5 годин, що є оптимальним для інтимної близькості.

Клінічні дослідження показали, що у 92% пацієнтів нормалізується потенція, а у 74% випробовуваних відзначається достатня ерекція для здійснення статевого акту. Ефективний препарат і для хворих на діабет (72%) і у онкологічних хворих, які перенесли операцію на передміхуровій залозі (70%).

Левітра добре засвоюється і переноситься. Відзначається низький відсоток (2%) виникнення побічних ефектів. До складу препарату не входять гормони або психотропні речовини, тому, не виникає звикання. Можна поєднувати алкоголем в невеликих дозах.

Рекомендоване дозування призначається лікарем. Зазвичай, починається лікування з прийняття 1 таблетки за годину до статевого акту, дозуванням в 10 мг. Якщо ефект не настає, дозування збільшують. Лікар враховує стан здоров’я пацієнта і прийняті спільно препарати. У деяких випадках, дозування може бути знижена до 2-5 мг.

Побічні реакції при використанні препарату виявляються не часто, і виражаються, найчастіше, в головних болях, алергічних ринітах, порушеннях травлення.

Протипоказання

Препарат протипоказаний особам із серцево-судинними захворюваннями. Складно це, з одного боку, з забороною вести активне статеве життя таким хворим, з іншого, спільним прийняттям нітрат-содержащих препаратів, таких як нітрогліцерин.

Також, препарат не можна вживати хворим, які перенесли протягом останнього півроку інфаркт, або особам, з низьким артеріальним тиском, хворим з печінковою недостатністю.

Препарат для посилення потенції Левітра допущений до поширення на ринках Росії, довівши свою безпеку і високу ефективність лікування проблем з потенцією у чоловічої половини населення.

Стаття надана Sialis-Shop