Головна Цікаво Що потрібно знати при покупці роутера – маршрутизатора мережі

Що потрібно знати при покупці роутера – маршрутизатора мережі

Сьогодні складно уявити своє життя без Інтернету. Ми потребуємо в ньому всюди – в громадському транспорті, в закладах, на роботі, а також будинки. Адже що сьогоднішні смартфони без Інтернету? Вірно, багатофункціональний пристрій, в якому навіть не вб’єш час в іграх, тому що зараз всі програми орієнтовані на постійне використання мережі Інтернет.

Багато в чому, доступ до Wi-Fi всюди, де це можливо, нам забезпечують роутери і маршрутизатори мережі. Це пристрій, який здатний передавати інтернет-сигнал на певну дистанцію. Потужність цього сигналу залежить безпосередньо від кількості вбудованих антен в сам пристрій. Думаю, що ви все його бачили і розповідати детальніше про те, який він має зовнішній вигляд, немає особливого сенсу.

Маршрутизатор – це фізичне мережеве пристрій, який полегшує і встановлює з’єднання між локальною мережею і самим Інтернетом, шляхом передачі даних мережі з пакетною комунікацією. До нього можна підключиться безпосередньо, через кабель або ж сам роутер, безпосередньо.

Як вибрати роутер і маршрутизатор?

Спершу ви повинні визначиться, для чого вибираєте роутер або маршрутизатор. Мається на увазі для будинку, громадського місця або ж робочого офісу. Вся справа в тому, що для кожного з цих приміщень необхідний різний тип швидкості і потужності Інтернету.

Для будинку буде досить і 450 Мбіт / с швидкості Wi-Fi, в той час як для офісу або громадського закладу потрібні роутери і маршрутизатори мережі набагато могутніше, адже в місцях великого скупчення людей, до вашої мережі будуть підключатися безліч пристроїв, тому для оптимальної та стабільної роботи вашого Wi-Fi, необхідна швидкість порядку 4000+ Мбіт / с.

Також вам варто орієнтуватися і на бренд, саму компанію, яка займається виробництвом роутерів. Відомими іменами в цьому сегменті ринку мають такі виробники як Asus, D-Link, Zyxel, Apple і багато інших.

Де придбати роутери за оптимальними цінами?

Купити роутери можна зараз у багатьох магазинах електронної та побутової техніки, але ми вам рекомендуємо “ELMIR”. Чому саме його?

По-перше, це великий асортимент продукції, зручні фільтри для пошуку потрібної нам продукції за характеристиками.

По-друге, це сервіс. Досвідчені менеджери допоможуть вам визначитися яка модель роутера підійде для вас і буде оптимальною, а доставка вашого товару поштою прийде за лічені дні.

Тому якщо ви хочете купити недорогий, але якісний роутер і маршрутизатор мережі, то робіть покупки в ELMIR.