Що потрібно знати вибираючи світлодіодний екран для приміщення?
Світлодіодний екран для приміщень є незамінним атрибутом для рекламного просування товару або послуги. Яскравий контрастний контент на світлодіодних вогнях дозволяє якісно візуалізувати будь-які картинки і відеоролики. Однак, як вибрати дисплей правильно, відомо не всім. У цій статті розглянемо, на які характеристики звертати увагу при покупці світлодіодних екранів.
Що таке рекламний екран для приміщень?
Зовнішній або внутрішній монітор на світлодіодах – рекламний носій, представлений у вигляді електронного дисплея. Принцип функціонування даного різновиду грунтується на напівпровідникових світлодіодах (пікселях).
За допомогою відеодисплея можливе відображення комп’ютерної анімованої графіки, відеороликів для рекламних та інформаційних цілей.
Електронне табло застосовуються при для показу реклами, концертів, спортивних, культурних та інших масових заходів.
Види інтер’єрних світлодіодних дисплеїв
Сучасні LED-екрани в порівнянні з іншими пристроями для інформування характеризуються декількома можливостями: виведенням інформації, демонстрацією динамічної реклами та графічних роликів.
Додатково відеоекран дозволяє візуалізувати температурні показники, дату і час. Панелі на світлодіодах можуть об’єднуватися єдину спеціалізовану інформаційну систему.
Світлодіодний дисплей буває наступних різновидів:
- кластерний;
- матричний.
У кластерному вигляді кожен піксель включає в себе групу світлодіодів, які об’єднуються в окремий корпус. Кластери дисплея фіксуються гвинтами на лицьовій частині монітора. В результаті кожна ланка (кластер) через дроти і роз’єми приєднується до плати.
Матричний тип дисплея має кластери і плату, об’єднані в цілісну матрицю. Число напівпровідникових світлодіодів може варіюватися в залежності від дозволу і розміру лід-дисплея.
Електронне табло можуть бути стаціонарні або мобільні. Перший тип нерухомий, другий – переміщається за рахунок регульованої платформи.
Як правильно вибрати екран для приміщення?
При виборі дисплея на світлодіодах для оптимальної візуалізації зображення потрібен монітор, як правило, з параметрами 4: 3 або 16: 9.
Для збереження яскравості картинки необхідно значення не менше 3000 cd / m2. Якщо екран в приміщенні і на нього не потрапляють промені сонця, то можна і менше, 1000-1500 cd / m2.
Для внутрішніх екранів важливий крок пікселя, що визначає якість картинки. Зазвичай це значення від 2,5 до 5 пікселів. Якісний відеомонітор показує графічний контент в природних фарбах, а також відповідає стандартному балансу денного білого і середньоденного сонячного світла.
Важлива особливість екрану для показу презентацій для великої кількості глядачів – відсутність відблисків при попаданні прямих сонячних променів на світлодіодну поверхню.
Бажаєте придбати якісний екран? Краще рішення – звернутися в компанію РСТ на https://ukr-svetodiod.com.ua/ekrany-pomichniy/. Наші фахівці підкажуть, як правильно і за якими характеристиками потрібно вибирати відеодисплей.