Головна Цікаво Дивитесь, де купити спортивне взуття для дівчаток?

Дивитесь, де купити спортивне взуття для дівчаток?

2051

Діти завжди надзвичайно рухливі. В дітках ніби то захован маленький моторчик з нескінченою енергією. Змалечку вони цікавляться оточуючим світом, а бігають так, що їх не доженеш. Спочатку малюк досліджує світ, а потім вже гуляє поряд з мамою або бігає з іншими дітьми. Для таких активних прогулянок має бути спеціальне взуття, в якому Вашій донечці буде зручно бігати, стрибати та грати на дитячому майданчику.

Під час рухливих ігор є великий риск травмуватися. Зазвичай це відбувається через неправильно підібране взуття. Треба пам’ятати, що для спорту та активних прогулянок взувати кросівки просто обов’язково. Лише один необережний рух у некомфортному взутті і можна розігнути зв’язку на нозі, а це дуже і дуже погано відобразиться на розвитку, а у майбутньому можуть бути великі проблеми.

Що обрати для донечки: кеди чи кросівки?

Кеди – популярне спортивне взуття як для дорослих, так і для дітей. Але воно підходить більше для прогулянок, ніж для активного руху. Кросівки набагато зручніше. Особливо, якщо дівчинка займається якимось видом спорту. Кросівки спеціально розроблені для того, щоб бігати та займатися фізичними вправами.

Що треба знати, щоб купити кросівки для дівчинки?

Щоб дитині було максимально комфортно під час фізичних навантажень, треба знати декілька правил, які допоможуть правильно обрати кросівки ля дівчаток.

  1. Товста підошва, яка добре гнеться.

  2. Каблук у вигляді потовщення на підошві обов’язково має бути, приблизно півтора-два сантиметри.

  3. Важлива наявність супінатора, тільки так стопа дитини буде правильно розвиватись.

  4. Матеріал – тільки натуральний. Під час занять спортом усе тіло, включаючи і ноги, потіє. Тому тільки шкіра чи замша дозволить ніжці дихати.

  5. При виборі дивіться на акуратність пошиву пари. Ніяких ниток, залишків клею не повинно бути. Якщо на взутті присутня фурнітура чи прикраси, перевірте, чи міцно вони тримаються .

  6. Є кросівки на липучках, а є на шнурівці. Липучки набагато зручніше використовувати, але вони не довговічні. Шнурки зав’язувати важче, але таке взуття буде служити довше, до того ж взуття на шнурівці виглядить стильно.

Де купити кросівки для дівчинки?

Багато виробників поставляють взуття для дітей, але не все взуття є якісним. Під час примірки кросівок попросіть свою доньку, щоб вона трохи походила по кімнаті та сказала свої враження. Якщо Їй комфортно, то цю пару можна придбати. Пам’ятайте, що стопа трохи збільшуються в розмірах, коли людина стоїть на ногах.