Головна Цікаво Подія року-вибираємо княжну

Подія року-вибираємо княжну

 6 жовтня, у суботу, в районному Народному домі відбудеться довгоочікуване дійство – районний конкурс духовної краси "Княжна бужан-2012". Мешканці міста обирають найвродливішу, найдотепнішу, найрозумнішу бужанку, яка завоює почесне звання і корону. Цьогорічний конкурс відбувається в рамках святкування 915 річниці від часу першої літописної згадки про наше місто. Ми впевнені, дійство буде святковим, цікавим і феєричним.

 
Цьогорічні конкурсантки добре підготовлені. Протягом місяця з дівчатами займалися хореограф та постановник, допомагали також сім’ї та друзі. Організатори старалися, аби дійство відрізнялося від попередніх. Змінили конкурси, підібрали незвичне аранжування. Не забули і про глядачів, які також отримають, окрім гарних емоцій, багато подарунків. 
 
"Панна глядацьких симпатій" теж обиратиметься не за кількістю і гучністю аплодисментів. Запропонуємо глядачам вписувати номер чи ім’я конкурсантки на квитках. І після  підрахунку зможемо об’єктивно визначити переможницю у цій номінації. Не хочеться розголошувати усі сюрпризи, та, щоб заінтригувати глядачів, розкажемо, що присутні у залі побувають на екстравагантному показі мод, можна буде побачити зірок шоу-бізнесу, а також отримати величезний заряд позитивної енергії. 
 
Початок о 17.00 год. Ціна квитка 10–15 грн. 
 
Замовлення квитків за телефонами: 2-11-06; 2-14-57.
Приходьте – не пошкодуєте!!!
 
Оргкомітет