Головна Цікаво 19 червня минула сьома річниця боїв поблизу смт.Ямпіль та Села Закітне

19 червня минула сьома річниця боїв поблизу смт.Ямпіль та Села Закітне

Кожен з них з честю і гідністю виконував свій обов’язок, захищаючи нас і мирне українське небо

Герої не вмирають — Вони в віках живуть!

19 червня, 7 років тому, відбувся бій поблизу смт Ямпіль та села Закітне Краснолиманського району Донецької області. В результаті якого 24 бригада зазнала втрат: Воробець Степан Степанович, Ляшенко Ігор Вікторович, Повстюк Андрій Олексійович, Прихід Юрій Степанович, Семчук Віктор Ярославович, Сивак Віктор Олександрович, Шайнога Микола Романович. Пам’ятаємо, сумуємо. Герої не вмирають

Нагадаємо:  19 червня 2014 року в районі селища міського типу Ямпіль та села Закітне Краснолиманського (з 2016 року – Лиманського) району Донецької області під час виконання бойового завдання, в ході якого необхідно було висунутися у глиб територій тимчасово контрольованими бойовиками, знищити укріплення і звільнити населені пункти, військовослужбовці розвідувальної роти 24-ї окремої механізованої бригади під час супроводження командира батальйону потрапили у засідку та вступили у бій з російсько-терористичними угрупуваннями.

Завдяки високій майстерності розвідників було швидко відкрито вогонь у відповідь, що дало змогу уникнути великих втрат серед особового складу.

Унаслідок бою близько 30 військовослужбовців отримало поранення різних ступенів тяжкості та 7 військовослужбовців загинуло.