Головна Цікаво «Спец Авто Львів»: швидкий виклик евакуатора

«Спец Авто Львів»: швидкий виклик евакуатора

Водії часто стикаються з поломками транспортного засобу під час руху. Ніхто не застрахований від виникнення ДТП в дорозі. В такому випадку стане в нагоді евакуатор. Спеціальна техніка доставить автомобіль на станцію технічного обслуговування чи додому Компанія «Спец Авто Львів» працює цілодобово, швидко реагує на потреби клієнтів.

Для яких потреб використовують евакуатор

Львів належить до найбільших українських міст з насиченим трафіком. Не дивно, що на вулицях часто стаються дорожньо-транспортні пригоди. Інколи автомобіль ламається у вечірній чи нічний час, коли людина не може отримати допомогу від родичів чи друзів. В такому випадку єдиним виходом стане звернення у аварійну службу.

Компанія «Спец Авто Сервіс» цінує час клієнтів, тому миттєво реагує на звернення людей, які потрапили у складну ситуацію. Евакуатор можна викликати у такому випадку:

  • перевезення автомобіля, який щойно придбали у автосалоні;
  • транспортування машин, які потрапили в ДТП;
  • доставка машин до СТО через поломку;
  • перевезення гусеничного спецтранспорту, якій не можна пересуватися міськими дорогами;
  • транспортування автобусів до місць призначення.

Вартість послуг залежить від типу техніки, відстані пересування, наявності додаткових послуг та ін. Прайс на послуги розміщений на сайті компанії у відкритому доступі.

Які послуги пропонує компанія «Спец Авто Львів»

Транспортна компанія «Спец Авто Львів» https://spec-auto.com.ua/ua/ надає послуги перевезення для фізичних та юридичних осіб. Організація володіє різноманітними сучасними автомобілями: у наявності бортові, вантажні автомобілі, евакуатори, вантажівки великої вантажопідйомності. Наявність великого автопарку дозволяє обслуговувати велику кількість клієнтів одночасно.

Крім послуг евакуатора, споживачі можуть скористатися викликом крана-маніпулятора, трала, вантажного евакуатора. Компанія надає послуги вивезення будівельного сміття та перевезення вантажів. Клієнти можуть розраховуватися готівкою чи користуватися безготівковим розрахунком. Постійним замовникам послуг надаються корпоративні знижки.

«Спец Авто Львів» працює без вихідних та святкових днів. Незалежно від часу доби та дати на календарі клієнти отримають якісні послуги. Ознайомитися зі зразками спецтехніки можна на вкладці «Автопарк». Водії прибувають на виклик у визначені терміни. Замовити автомобіль можна на сайті та за контактними номерами телефонів.