Головна Цікаво Справжні японські суші у Львові

Справжні японські суші у Львові

Іноді здається, що суші Львів геть не поєднуються. Туристи обирають страви національної кухні, щоб відчути особливу атмосферу міста. Але крім гостей у Львові проживає багато людей. А вони дуже люблять японські страви.

Звичайно, передати особливий смак ролів, які пропонують у Японії, дуже важко. Але є заклади, які пропонують страви за чудовими рецептами. Одним з таких можна назвати «Суші Мастер», який останнім часом можна назвати навіть лідером з продажів.

«Суші Мастер» – смак справжніх японських ролів?

Смачні роли отримують тоді, коли старанно обирають рецепти та інгредієнти. «Суші Мастер» у цьому профі – тут дуже ретельно обирають рецепти, за якими готують найкращі страви японської та паназійської кухні. А ще у закладі завжди дотримуються декількох правил, які безпосередньо впливають на смак:

  1. Свіжі продукти – клієнти задоволені тим, що усі роли готують з найсвіжіших овочів та морепродуктів. Ніколи не було питань стосовно риби, бо морожена не використовується.
  2. Найкращі пропорції – тут старанно підібрали рецепти та пропорції, які дозволили отримати найкращий смак ролів.
  3. Асортимент – гарний вибір страв та велика кількість різноманітних сетів дозволяють експериментувати щодня.
  4. Швидкість – кур`єри закладу дивують, вони приїдуть десь за годину з моменту замовлення.

Такі роли варто спробувати навіть тоді, коли були налаштовані на українську кухню. Але у подорожах має бути місце для екзотики.

Кращі заклади японської кухні у Львові

Ресторанів, які пропонують клієнтам справжні японські роли дуже багато. Обирати можна будь-який, але є лідери, як от «Суші Мастер», а є ті, які відвідують рідко.

Крім «Майстра» у Львові полюбляють деякі інші суші-бари. Це:

  1. «Суші Вок» – заклад, який можна назвати одним з основних конкурентів «Суші Мастер». Тут гарні роли, чудові страви японської кухні, відмінний сервіс та швидка доставка. Але кур`єри не скрізь приїжджають за годину, у деякі райони вони везуть роли десь півтори, а іноді дві години.
  2. «Сушія» – сюди люблять приходити, щоб чудово провести час. Заклад приймає замовлення на доставку, але то буває не досить часто. тут чудове меню, гарні інтер’єри, високий рівень сервісу. У залах завжди затишно та комфортно. Але назвати його конкурентом «Суші Мастеру» неможливо, тому що тут відвідувачі люблять проводити час, а «Мастер» працює з доставкою.
  3. «Смакі-Макі» – як гарно провести час у компанії друзів можуть розповісти сушисти цього закладу. Чудове меню, гарні страви та непогані ціни, а ще є акції, які приваблюють більшість людей. Непоганий вибір, якщо хочеться поїсти роли, але бюджет обмежено.

Це тільки декілька закладів, які можуть запропонувати непогані роли у Львові. Для тих, хто приїхав до міста на декілька днів буде достатньо варіантів для отримання задоволення від справжнього смаку японської кухні. А для жителів можна трохи розширити перелік ресторанів, але то уже наступного разу.