Головна Цікаво Сила трав від Аюрведи

Сила трав від Аюрведи

Наш організм насичується лише природніми силами та натуральними компонентами. Тому для внутрішньої гармонії та енергії потрібно ретельно слідкувати за збалансованим харчуванням та здоров’ям. В сучасному світі майже кожна людина почувається обезсилена та змучена, вона виглядає сіро та завжди перебуває у стресових станах. Через велике навантаження та малорухомий спосіб життя, ми втрачаємо природню енергію. Кожного дня замінюємо поживну їжу на фаст-фуд, а потім відчуваємо обезсилення та повну втрату сил.

Для того, щоб повернути свій організм в тонус, потрібно взятися за збагачення організму поживними речовинами та насичувати себе позитивною енергією. Для такого процесу варто додати ще й природні трави, які допоможуть усилити ефект та позитивно вплинути на організм.

Які трави допоможуть відновити організм?

Дотримуючись концепції Аюрведи, перш за все потрібно звернути увагу на такі трави як ашваганда та чаванпраш. Це рослини, що мають багато поживних речовин та застосовують при різних показаннях.

Деталініше про Ашваганду

Якщо говорити про рослину ашваганда, що вона проявляє свої цілющі властивості через коріння, листя, плоди. Така рослина росте в Індії, Непалі, Пакистані чи Бангладеші. Якщо дослідити рослину з точки зору біології, можна виділити, що основну користь надає корінь ашваганда. Саме тут зібрані усі кислоти, протеїни, мінерали та феноли. Ця рослина характеризується такими фукнціями, як:

  • Протимікробна та захисна;
  • Антистресова;
  • Протисудомна;
  • Антиоксидант;
  • Нейропротекторна;

Детальніше про Чаванпраш

Чаванпраш – харчова добавка, що широко застосовується у всьому світі. Цей еліксир допомагає роботі мозку, покращує пам’ять та зберігає її на довгі роки. Завдяки такому еліксиру, як чаванпраш, Ви отримаєте більше енергії та сили для роботи, Ваш розум буде працювати на повну, а мозок швидко обробляти інформацію. У своєму вигляді чаванпраш нагадує звичайний джем коричневого кольору. Проте на відміну від джему, чаванпраш буває кислим, солодким, гострим, гірким чи вяжучим.

Таки еліксир готували ще в стародавні часи в Індії та країнах Сходу. До складу чаванпрашу входять багато різноманітних речовин, що роблять продукт з великим вмістом вітаміну С. Він позитивно впливає на організм та додає йому сил. Чаванпраш використовується як для профілактики, так і для лікування найрізноманітніших хворіб. Він не є лікарським засобом, тому не може негативно впливати на організм.