Головна Цікаво Система кондиціонування і обігріву приміщень

Система кондиціонування і обігріву приміщень

А що ви знаєте про систему кондиціонування та обігріву приміщень? Більшість з нас при такому питанні, відразу згадують кондиціонер або системи опалення для будинку. Звичайно, це найпростіший варіант кондиціонування, однак сьогодні техніка перейшла зовсім на інший рівень і може пропонувати більш зручні та комфортні варіанти. Щоб встановити якісну систему кондиціонування, варто відразу відкинути такий варіант і як кондиціонер. Для кожної сучасної людини більш зручним методом кондиціонування є система чиллер фанкойл.

Що ж таке система чиллер фанкойл?

Система чиллер фанкойл займає особливе місце в кліматичній техніці в цьому світі і пропонує мікроклімат, який буде підтримувати потрібну температуру в будь-який час року при будь-яких температурах. Така система не просто охолоджує повітря, вона може також підігрівати. У той час, коли кондиціонер працює тільки влітку, система чиллер фанкойл може працювати в будь-який час року. Щоб розібратися в принципі роботи цієї системи, перш за все, потрібно розібратися з чого вона складається. Чиллер фанкойл можна виділити такі деталі, як:

  • Чиллер – прилад, що виконує роль охолоджуючого апарату;
  • Фанкойл – теплообмінник, в який потрапляє охолоджуюча рідина;
  • Труби – з’єднують чиллер з фанкойлом.

Процес роботи дуже простий. Чиллер можна встановити в будь-якому місці, де Вам зручно. Він не займає багато місця і його можна розмістити далеко від фанкойлів. Далі від чиллерів йдуть розведені труби по всьому будинку підключаються до файкойлов.

Чому варто вибрати систему чиллер-фанкойл?

Першою причиною вибрати систему чиллер-фанкойл є універсальність використання. Така система підійде для будь-якого часу року, для будь-якого типу будинку і його площі, навіть перепади температури не впливають на роботу системи. Її можна встановити на великій відстані від самого приміщення кондиціонування. Це дозволяє заощадити місце і розвести систему за допомогою труб по всьому приміщенню. Труби для такої системи можна використовувати звичайні, і не переплачувати гроші. Таким чином, монтаж системи чиллер-фанкойл буде досить дешевим і швидким.

Однією з головних причин вибору системи чиллер-фанкойл є можливість установки різного рівня температур в кожній кімнаті окремо. Тобто, наприклад Ви вибираєте фанкойл касетний і виводити його в кожну кімнату. Після цього Ви можете на кожен з фанкойлів встановити певну температуру, яку чиллер буде підтримувати.

Чиллер-фанкойл в своїй роботі використовує тільки рідина, а не газ як в кондиціонерах. Тому він набагато безпечніше у використанні.