Актуальні наразі тентові ангари – це приміщення, що дозволяють використовувати їх під різні галузі промисловості. Такі мобільні конструкції, замовлені на сайті перевірених компаній, стають чудовою альтернативою громіздким капітальним спорудам. Будівництво такої споруди дозволяє витрачати на нього мінімум коштів, отримуючи при цьому максимум корисної для бізнесу площі. При цьому гарантований термін такого складу становить в середньому 50 років.
Сфера використання ангарів з тентів
Приміщення такого виду мають попит у будівельній та торговій сфері, сільському господарстві та логістичних компаніях. Вони можуть виконувати функції повноцінного складу, без шкоди для продукції протягом тривалого часу, захищаючи її від негативного впливу навколишнього середовища. Тентові навіси, покриті міцним полівінілхлоридним матеріалом багатофункціональні, легко розширюються і можуть створюватися як тимчасова або постійна споруда. Вони стають незамінними при сезонних пікових навантаженнях, пов’язаних із необхідністю використання одного приміщення на різних локаціях. ПВХ ангари підійдуть в якості:
- військових баз;
- закритих спортивних майданчиків та басейнів;
- приміщень для утримання тварин;
- теплиць для вирощування різних культур;
- виставкових залів;
- торгових павільйонів.
Головні переваги тентових складів
Основними вигодами використання ангарів такого виду стають:
- Менші фінансові витрати, порівняно з фундаментальними будовами.
- Мобільність, що дозволяє перенести у потрібний момент спорудження на інший майданчик.
- Відмінна опірність масивним навантаженням, пов’язаних з несприятливими погодними умовами (вітром, дощем, снігом)
Тентові ангари встановлюються на ділянці з будь-якою поверхнею: ґрунтом, щебенем, піском тощо
Будівництво складів із сендвіч панелей
Сучасний склад виготовлений з СІП панелей не вимагає для його будівництва тривалої кількості часу, величезних вкладів грошових та трудових ресурсів та відповідає всім санітарним та протипожежним нормам. До переваг споруд даного типу можна віднести:
- екологічність використовуваного матеріалу;
- легкість конструкції та несхильність до усадки;
- особливість сировини, що дозволяє досягти дуже високих показників міцності та стійкості до механічних пошкоджень;
- низька теплопровідність та якісна звукоізоляція.
Деякі “Але”
Але попри різноманіття вигідності будівництва таких споруд, у них є й ряд недоліків. В ангарах із сендвіч панелей потрібен постійний контроль та обслуговування болтових з’єднань, які через температурні перепади можуть слабшати. Панелі не підлягають ремонту, вимагаючи подальшої заміни всього вузла. При деформації плити або її неправильній установці можливе порушення герметичності будови. До того ж у складі необхідна установка якісної вентиляції, для уникнення появи конденсату, а монтаж будівлі може зайняти більше часу, ніж створення надшвидкої металоконструкції тентових ангарів.