Головна Цікаво Топ холодильників, які збережуть продукти свіжими ще довше

Топ холодильників, які збережуть продукти свіжими ще довше

Під час покупки холодильника кожен керується своїми потребами. Але якщо для вас важливим є не тільки зовнішній вигляд приладу, але і його надійність, змога зберігати первинний смак та вигляд проктів якомога довше, пропонуємо розглянути моделі, здатні задовольнити будь-які ваші мрії.

Найкращі холодильники для дому

Під час створення рейтингу ми врахували різні параметри та технічні характеристики кухонної техніки від різних виробників. Серед них розміри, кількість компресорів, тип управління, корисний об’єм холодильної та морозильної камер. Думка покупців також не залишилась без уваги. Ми скористалися відгуками та взяли до уваги кількість замовлень холодильних апаратів на сайті Allo.ua Львів.

LG Side-by-Side GC-B247JMUV

Корисний загальний об’єм приладу становить 613 л, що дозволяє зберігати в ньому дуже багато смаколиків. Коректна робота сріблястого холодильника продовжується навіть коли перепад напруги сягає до 400 Вт. Самостійно і швидко виявити збої в роботі приладу дозволяє технологія LG Smart Diagnosis. Наявна функція блокування дисплею від дітей.

Лінійний інверторний компресор окремостоячої холодильної установки відповідає за безпеку та якість продуктів, економить електроенергію. Наявність унікальної технології Total No Frost дозволяє користуватись холодильником без розморожування його камер.

Під час роботи прилад забезпечує оптимальний рівень вологості, що сприяє грамотному зберіганню фруктів та овочів. Тут вони довше зберігають смакові та корисні властивості.

Bosch KGN49XI30U

Прилад всього на 10 см ширше стандартних моделей, але навіть така різниця в корисній площі досить відчутна. На його полицях можна розмістити деко духовки та інші широкі предмети, більше продуктів. Корисний загальний об’єм холодильника сягає 435 л.

Функція No Frost не дозволяє вологі накопичуватись на стінках холодильної камери, продуктах та замерзати. Завдяки системі Vitafresh модель пропонує ідеальні умови для зберігання свіжих продуктів, адже ви зможете самостійно вибирати температурний режим і регулювати вологість в камері. Це дозволить довше зберігати овочі та фрукти свіжими та хрусткими.

Фронтальні поверхні холодильника виконані з нержавіючої сталі й мають покриття Antifingerprint. Поверхня приладу стійка до подряпин та забруднень. На ній практично не помітні сліди від пальців.

Якщо вам на певний час знадобиться морозильна камера більшого розміру, ви можете вийняти з неї полички із загартованого скла і отримати більший простір для розміщення продуктів.

На всіх рівнях холодильної камери системою MultiAirflow за допомогою вентиляторів створюються рівномірні потоки холодного повітря. Пришвидшене таким чином охолодження продуктів дозволяє їм довше зберігати свій первісний стан.

Ці холодильники не є бюджетними, але їхні можливості дійсно того варті. Якщо ж вам достатньо для використання більш простої моделі, можна звернути увагу на простіші варіанти, адже ціни на холодильники у Львові дозволяють придбати прилад людям з різним достатком.