Головна Цікаво ТОП подарунків щоб зробити широкий жест коханій дівчині

ТОП подарунків щоб зробити широкий жест коханій дівчині

Як виразити свої почуття людині, яку ви дуже любите? Для цього потрібно все детально продумати, оцінити що саме подобається вашій половинці. Для цього потрібно опитати друзів та прислухатись до всього що вам каже ваша кохана. Проте те, це не завжди просто та не так легко вгадати з підходящим подарунком. Саме тому ми підготували для вас ТОП чудових ідей, як можна вразити близьку вам людину, щоб подарунок точно сподобався.

ТОП 1 Неймовірно приємний масаж

Для того щоб подарувати не просто якусь матеріальну штуку, а приємні почуття та задоволення. Наприклад, подарунковий сертифікат на масаж. Коли кохана людина буде насолоджуватись дуже приємним сеансом, то буде згадувати саме вас. От же будуть в неї створені дуже приємні асоціації з вами.

Додатково масаж покращує емоційний стан та фізичне здоров’я. І вдячність за таке задоволення буде суттєво більшою, а ніж від якого матеріального подарунка. Для того щоб сеанс точно був вдалий й максимально ідеальний, то звернутись треба до професіоналів. Наприклад, студія масажу Наталії Безвуляк. До речі, в них також є послуга освідчення в коханні під час масажу. Ну це так, щоб просто ви знали.

ТОП 2 Подарунок своїми руками

Найголовніше в презентах це увага. І якщо ви покажете, що витратили свій дорогоцінний час та сили, які вклали в це, то це обов’язково високо оцінять. Бо зроблене ж від щирого серця. Ідеально, якщо ви вже робите якусь творчість. Малювання, поезія чи інше мистецтво.

А якщо ні, то час спробувати щось нове. Існує безліч майстер класів, на яких можна створити щось власними руками. І це може бути будь-яка прикраса або щось корисне в побуті. Проте такий подарунок вартує своїх сил цілком і повністю.

ТОП 3 Романтична подорож

Тут варіантів може бути безліч і все залежить від вашої фантазії, наскільки детально все продумаєте. Розумієте, це не обов’язково має бути дороговартісна поїздка за кордон.

Достатньо створити класичний романтичний квест. Це як записка з місцем, куди прийде ваша половинка, а там її вже буде чекати романтична вечеря. Або поїздка в якісь дуже гарні місця. Благо, таких в Україні просто безліч. Чого вартує один тільки Тунель Кохання чи неймовірні Карпатські гори.

ТОП 4 Банка з горіхами

Звучить якось нецікаво. Проте насправді наразі це культовий жест. Можливо ви чули як в американських серіалах закохані часто повторюють фразу “I’m nuts about you” це приблизно означає: ти зводиш мене з розуму. а Nuts це горіхи.

Тому в Європі та Америці стали дуже популярні такі презенти. Вони символізують глибокі почуття до людини. Та й взагалі горішки це дуже смачно та корисно.

ТОП 5 Засіб для самозахисту

Можливо, рік тому це не було хорошим подарунком. Та наразі це одне з кращих, що можна подарувати близькій людині. Можливо, якийсь пістолет та курси стрільби подарують відчуття “безпеки”, а вам відчуття “спокою” за своїх близьких. А це найголовніше в житті.